“Suspiria” filminden yeni fragman paylaşıldı

Yönetmen koltuğunda Call Me By Your Name, Melissa P. ve A Bigger Splash filmlerinden tanıdığımız Luca Guadagnino’nun oturduğu Suspiria’dan fragman paylaşıldı.

Yeniden uyarlama film, 1977 yılının Berlin’inde geçiyor. Amerikalı bir genç kadın olan Susie Bannion, dünyaca ünlü bir dans okulu Markos Tanz Company’e katılır. Tam Susie’nin geldiği sıralarda, okulun başka bir üyesi olan Jessica gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Okulun devrimci sanat yönetmeni olan Madame Blanc’ın rehberliğinde Susie olağanüstü bir ilerleme kaydederken, kendine Sara isimli bir arkadaş da edinir. Zaman içerisinde iki arkadaş bu prestijli okulun ve yöneticilerinin karanlık bir sırrı sakladıklarından şüphelenmeye başlar…

​Daria Argento yönetmenliğindeki ilk Suspiria filmi, 98 dakikayken Luca Guadagnino yönetmenliğindeki yeni Suspiria filmi 152 dakika olacak. Filmin başrol oyuncuları arasında Dakota Johnson, Tilda Swinton ve Chloë Grace Moretz yer alıyor. Yeni Suspiria filminin müziklerini ise Thom Yorke üstlenecek. Açılışını Venedik Film Festivali’nin yarışma bölümünde yapacak olan film 8 Kasım’da vizyona girecek.

tr_TRTurkish