Sons of Amon ile Yeni Maceralara Devam “Back to the Badlands”

Yeni Sons of Amon şarkısı “Back to the Badlands” yayında.

Sons of Amon kendi tarifleriyle, “tınıların dünyasındaki arayışlarında heyecan verici bir şeyler yaratmak için tarzları karıştırıyor

Esasen, bu tanımlama bile müziklerinin içine girip, inşa ettikleri evrende sizi nereye götüreceklerini merak etmeye yetecek kadar kışkırtıcı bir davet içeriyor.

On parmağında on marifet iki müzisyen, aynı zamanda yapımcı ve aranjör Ercüment Subaşı ve Sinan Güngörer’in omuzlarında yükselen Sons of Amon, bir süredir ortaya koydukları ince işçilikli şarkılarla, yine kendi tabirleriyle karanlık ancak macera dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Metal ve rock dünyasının sert aynı zamanda da ayrıcalıklı detaylarında yol alırken, industrial, cinematic, ve orchestral türlerin nefis karışımıyla entrümantal müziğin, film ve oyun evreninin uç noktalarından, akılda kalıcı ve macera dozu yüksek hikâyeler aktarıyorlar.

2016’nın Mart’ında yayımlanan ilk single “God Mood”un ardından “Out of Ammo” ve 2017 Nisan’ındaki ilk albümleri “Lock & Load” ile yurt dışında da hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip olan Sons of Amon cephesinden yeni sinyaller alınmaya başlandı.

Geçtiğimiz günlerde “Back to the Badlands” isimli yeni bir şarkı yayımlayan ikili, bir bakıma gelecek yeni albümün ip uçlarını veriyor.

Sons of Amon  “Back to the Badlands” burada.

tr_TRTurkish