Smashing Pumpkins’den Konser Tadında TV Performansı

The Smashing Pumpkins, dün gece “Jimmy Kimmel Live!” şova konuk oldu.

Topluluk, “Silvery Sometimes (Ghosts)”, “Knights Of Malta”, “Solara”, “Zero” ve “Bullet With Butterfly Wings”i  gösterinin açık sahnesinde, ayakta duran bir kalabalığın önünde seslendirerek bir konser atmosferi yarattı.

“Silvery Sometimes (Ghosts)”, “Knights Of Malta” ve “Solara” grubun geçtiğimiz ay piyasaya sürülen yeni albümü “Shiny And Oh So Bright, Vol. 1 / LP: No Past. No Future. No Sun”da yer alan yeni şarkılar olarak öne çıkarken Grammy ödüllü yapımcı Rick Rubin tarafından üretilen albüm, kurucu üyeler Billy Corgan, James Iha ve Jimmy Chamberlain ile uzun süreli gitarist Jeff Schroeder’in katılımıyla 18 yılı aşkın süreden sonra yayımlanan ilk Smahing Pumpkins albümü olma özelliğini taşıyor.

Yeniden bir araya gelmesiyle uzun süre konuşulan topluluk, ilk beş albümünden şarkıların ağırlıkta olduğu “Shiny and Oh So Bright” başlıklı görkemli turnenin ardından 2019 yılında Avrupa semalarında görülecek.

Topluluk, 30 Mayıs’ta Norveç’in başkenti Oslo’da başlayacak Avrupa turnesi kapsamında 13 Temmuz’da Lizbon’da sona erene kadar on beş şehre uğrayacak.

tr_TRTurkish