Sharon Van Etten’dan Albüm Detayları ve Yeni Şarkı “Comeback Kid”

Yeni Sharon Van Etten şarkısı albüm duyurusuyla beraber geldi.

Şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sharon Van Etten, geçtiğimiz günlerde, giydiği bir tişört vasıtasıyla yeni albümünün ilk sinyallerini vermişti.

Van Etten’in beşinci uzunçaları olacak çalışma “Remind Me Tomorrow” adını taşıyor ve 19 Ocak’ta Jagjaguwar etiketiyle raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

“Remind Me Tomorrow”, beş yıl aradan sonra 2014 tarihli “Are We There”i takiben yayımlanacak

Albüm, Van Etten’in ilk oyunculuk deneyimini yaşadığı Netflix dizisi The OA’daki yoğun program arasında yazıldı. Dahası, Twin Peaks’in yeniden çevrimi ve Katherine Dieckmann’ın Strange Weather filmi için verdiği müzikal katkı, devam ettiği psikoloji okulu ve çoğu hamilelik sürecinde kaleme alınan şarkılardan oluşuyor.

Yeni albüm “Remind Me Tomorrow”, Cloud Nothings ve St. Vincent ile de çalışan John Congleton yaımcılığında Los Angeles genelindeki birçok stüdyoda kaydedildi.

Ayrıca, Van Etten albümün kayıt sürecinde uzun süreli grup arkadaşı Heather Woods Broderick’in yanı sıra The Last Shadow Puppets’danZachary Dawes, Xiu Xiu’dan Jamie Stewart, besteci ve eski Redd Kross davulcusu Brian Reitzell, Midlake’den Lars Horntveth, McKenzie Smith, R.E.M. ve Atoms For Peace ile de çalışan Joey Waronker, Guster gitarcısı Luke Reynolds ve Warpaint’den Stella Mozgawa’nın yer aldığı güçlü ve renkli bir misafir sanatçı kadrosuyla çalışma imkânı buldu.

Yeni Sharon Van Etten albümü “Remind Me Tomorrow” şarkı listesi ve albümden paylaşılan ilk şarkı “Comeback Kid” huzurlarınızda.

Sharon Van Etten “Remind Me Tomorrow” şarkı listesi:

  1. I Told You Everything
  2. No One’s Easy to Love
  3. Memorial Day
  4. Comeback Kid
  5. Jupiter 4
  6. Seventeen
  7. Malibu
  8. You Shadow
  9. Hands
  10. Stay

tr_TRTurkish