Özel, Mistik ve Büyüleyici Bir Atmosfer: Jay Jay Johanson İstanbul’da

İsveç’in dünyaca ünlü sesi Jay-Jay Johanson, 22 Haziran’da IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde…

Müzik kariyerine çok genç yaşlarda başlayan ve yayımladığı her albümde farklı müzik türlerini deneyimleyen Jay-Jay Johanson, trip-hop’tan electro-clash’e, downtempo’dan indie’ye oldukça zengin bir repertuvara sahip.

Jazzy ve trippy vokalleriyle dikkatleri üzerine çeken Johanson’un yarattığı karanlık ve mistik atmosferin cazibesi, müziğinin sınırlarını genişletebilmesindeki en önemli etkenlerden biri. 

Resim

1996 yılından beri müzik dünyasının içinde olan, verdiği konserlerle Türkiye’de de geniş kitlelere ulaşan Johanson, şöyle geriye doğru baktığımızda “Far Away”, “Believe In Us”, “So Tell the Girls That I’m Back In Town”, “Mr. Fredrikson”, “Time Will Show Me” gibi dillere pelesenk olmuş birbirinden başarılı şarkılara imza attı.

Son olarak geçtiğimiz Nisan ayı yayımladığı albümü “King Cross” ve buradan çıkan “Heard Somebody Whistle” ile beğeni toplayan Jay-Jay Johanson, yarattığı kendine has büyüleyici atmosferle izleyiciye unutulmaz bir akşam yaşatmak için 22 Haziran’da IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde sahnesinde.

Bilet bilgileri ve diğer detaylar için.

tr_TRTurkish