‘Murathan Mungan Şarkıları – Senfonik’ 19 Ekim’de Turkcell Vadi Açıkhava Sahnesinde

Maskeli Balo, Telli Telli, Eskiden, Çember, Fırtına, Ağır Kapı, Nilüfer, Olmasa Mektubun, Aşk Yeniden gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle 19 Ekim tarihinde Turkcell Vadi Açıkhava’da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Alfabetik sırayla; Başak Gümülcinelioğlu, Ceylan Ertem, Demet Sağıroğlu, Pelin Akil, Tansel Öngel ve Uraz Kaygılaroğlu’nun solo ve düetlerle müzikseverlere keyifli anlar yaşatacakları konserde sanatçılara Alper Kömürcü yönetimindeki 30 kişilik İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası eşlik edecek.

Murathan Mungan’ın imzasını taşıyan şarkıların senfonik aranjmanları aynı zamanda projenin müzik direktörü de olan Alper Kömürcü’ye ait.

Yoğun ajandalarına rağmen sanatçıların büyük bir heyecanla hazırlandığı bu özel geceye Covid19 nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sınırlı sayıda seyirci alınacaktır.

Biletlere biletix.com veya gişelerden ulaşılabilir.

Klasikle popu birleştiren proje; daha önce Senfonik Şebnem Ferah, Senfonik İbrahim Tatlıses, Broadway’den İstanbul’a Müzikaller, Senfonik Divalar-Nilüfer gibi çok ilgi gören projelere imza atan Nurcan Karaca’ya ait.

What's your reaction?

tr_TRTurkish