Judas Priest Efsanesi Rob Halford’un Otobiyografik Kitabı ‘Confess’ Yolda

Judas Priest ve metal sahnesinin efsanevi ismi Rob Halford, otobiyografik kitabı “Confess”i 29 Eylül’de Hachette Books aracılığıyla yayımlayacak.

Metal evreninde ve küresel hayran kitlesi tarafından “Metal Tanrısı” olarak bilinen Halford, her zaman normları yıkmıştır ve “Confess” okuyuculara Rob’un bağımlılık ve cinselliği ile karşı karşıya verdiği mücadelelere saygı uyandıran, yürekten ve dürüst bir bakış sunacaktır.

Mötley Crüe bas gitaristi Nikki Sixx’in “The Heroin Diaries” kitabının da ortak yazarı olan Ian Gittins ile kaleme alınan kitap, Halford’un rock and roll yaşam tarzını seksenlerin sonlarından grubun 2020’deki 50. yıldönümüne kadar çiziyor.

Halford kitapla ilgili yaptığı açıklamada, “‘Confess’, kendimin her yönünü açığa vurmak için eşsiz hayatta bir kere yakalanacak bir fırsat. Gizlenecek ve korkacak hiçbir şey olmadan derinlemesine, pek çok açıdan heyecan verici, eğlenceli, rahatsız edici, dehşet verici ve katartikti. Hiçbir şeyi saklamadım. Benim için ‘İtiraf etmenin zamanı geldi” sözleriyle okuyucuya hem bireysel hem de rock tarihi bakımından ses getirecek bir kitabın yolda olduğunu müjdeliyor.

 

tr_TRTurkish