Haftanın Vizyon Filmleri – 30 Aralık 2022

Bu hafta sinema salonlarında vizyona giren filmlerin detaylarına aşağıda göz atabilirsiniz

Hayalimdeki Düğün

Shotgun Wedding

Yönetmen: Jason Moore
Oyuncular: Josh Duhamel, Jennifer Lopez, Lenny Kravitz

Film, korsan bir grup tarafından düğünleri basılan çiftin hayatta kalma mücadelesini konu ediniyor.

Lanetli Göl

Monstrous

Yönetmen: Chris Sivertson
Oyuncular: Santino Barnard, Christina Ricci, Don Durrel

Şiddete meyilli eski kocasından kaçıp, göl kenarındaki cennet gibi bir çiftlik evinde yeni bir hayata alışmaya çalışan Laura (Christina Ricci) ve yedi yaşındaki oğlu Cody’yi, korkunç bir dehşet beklemektedir. Hâlâ travma yaşayan Laura ve Cody’nin, fiziksel ve zihinsel sağlıkları, bedenleri tehdit altında olduğu için sınırına kadar zorlanır.

Şeker Kız ve Arkadaşları Macera Adasında

Tarsilinha

Yönetmen: Kiko Mistrorigo, Celia Catunda

Tarsila do Amaralın çalışmasından esinlenen bu uzun metrajlı film, annesinden çalınan anıları kurtarmak için inanılmaz bir yolculuğa çıkan 8 yaşındaki Şeker Kızın hikayesini anlatıyor.

Ali Çevlik

Yönetmen: Mahmut Baldemir
Oyuncular: Erkan Bektaş, Ulfi Dağcı, Sefa Zengin

Eski bir boks şampiyonunun Bingöl’den şampiyon çıkartma macerasının konu edildiği de, Paris’e gitmek isteyen eski boks şampiyonu ve antrenör Sinan Cevahir’in, kulüp başkanının aldığı ani kararla, kulübün atıl olan Bingöl şubesinden şampiyon adayı boksör çıkartma çabası anlatılıyor.

Orman

Yönetmen: Mohsen Rabiei
Oyuncular: Selda Yeliz Nar, Gizem Çelebi, Beyza Nur Önispir

Orman filmi köyde yaşayan insanların hikayelerine dayanmaktadır. Antik Roma’nın gizli hazinelerini bulmak, gençliğin heyecanı, mantıksız merakı, bir dağın göbeğinde terk edilmiş bir köy, gerçekte korkunç olan bir hikayeyi anlatıyor. Dilara ve Yusuf yaylada olduğunu düşündükleri bir hazineyi bulmayı planlıyordur. Dilara kaybolur arkadaşları onu bulur ama cinler Dilara’nın bedenini ele geçirmişlerdir. Dilarayı bir hocaya götürürler ve hoca iletişimde olduğu diğer cinlerin sayesinde Dilara’yı kurtarır ama cin gençlerden birinin bedenini ele geçirir ve kaçar. Arkadaşları onu bulmak için ormana gider ve her birinin başına kötü olaylar gelir. Sonunda kızlardan biri bir köpeğin yardımıyla ormanı geçer ve köye ulaşır. Herkes kurtulur ama hepsinde bir hasar kalmıştır.

Dikkat Köpek Var

Yönetmen: Deniz Cem Dağ, Ece İşbilen Dağ
Oyuncular: Mutlu Güney, Güney Kılınç, Nusret Toplar

Film, emniyetin yükselişteki polislerinden Murat’ın, kendisine görevde eşlik eden köpek Bal ile birlikte suç lideri Gölge’nin peşine düşmesini konu ediniyor.

tr_TRTurkish