Elton John’un Çıkış Yıllarına Odaklanan “Rocketman”den Fragman

Elton John’un hayatı hakkındaki biyografik film “Rocketman”den Fragman yayımlandı.

Elton John’un çığır açan gençlik yıllarına odaklanan, sansürsüz bir insan hikâyesi ve müzikal bir fantazi olarak tanımlanan Dexter Fletcher yönetmenliğindeki yapım, şimdiden 2019’a damgasını vuracağa benziyor.

Taron Egerton’ın Elton John’u canlandırdığı filmde, müzisyenin dikkat çekici yaşamına dair geniş bir bakış sunuluyor. Londra dışında sade bir şekilde yetiştirilmesine, müzisyen olarak erken günlerine, doğum ismini bırakma kararına, Bernie Taupin ile ortaklığına, yükselişine, bağımlılıkla mücadelesine ve yetmişli yıllarda eşcinsel bir süperstar olmanın zorluklarına değiniliyor.

Egerton’ın filmdeki şarkıları kendisinin çaldığı belirtilirken fragmanda aktörün, Elton John ve Taupin’in 1972 klasiği “Tiny Dancer”ı yorumladığına tanık oluyoruz.

Jamie Bell’i Elton’ın uzun süreli iş birlikçisi, söz yazarı Bernie Taupin, Richard Madden’ı ilk menajeri John Reid, Bryce Dallas Howard’ı annesi Sheila Farebrother  ve Gemma Jones’u büyükanne Ivy Sewell olarak izleyeceğimiz filmin vizyon tarihi 31 Mayıs.

tr_TRTurkish