Sıkı durun! Uzun yıllardır memleket rock dinleyicisinin hayalini kuduğu konser nihayet hayata geçiyor.

Üstelik, konser grup tarihinde yer alan 5 kişinin birlikte sahne alacağı ilk tam set konser oluyor.

‘80’li yılların ortasında Skull ismiyle kurulan ve grubu oluşturan dört müzisyenin Hacettepe Tıp Fakültesi’ni kazanmasıyla adının önüne Dr. ünvanı alan Dr. Skull, ‘90’lı yılların ilk yarısını üç albümle taçlandırmış, 1995 yılında dağılmıştı.

Çıktığında sadece kaset formatında basılan bu üç albüm, bu yılın başında Hammer Müzik etiketiyle CD ve LP formatlarında basıldı. Bu albümlerin çıkışı şerefine 24 Ocak akşamı İstanbul’da düzenlenen geceye, tüm Dr. Skull elemanları katıldı ve birkaç şarkıda sahnede gece boyu Dr. Skull şarkıları çalan Razor grubuna eşlik ettiler. Ayrıca orijinal kadrolarıyla 3 şarkı çaldılar. Bu şarkıların biri “Hershey Yolunda” albümünde gruba Baştepe yerine katılan Serdar Tuksal tarafından seslendirildi…

Resim

8 Kasım 2019 Cuma akşamı Jolly Joker’da Dr. Skull’ın müzikal kariyerine imza atmış 5 müzisyen, Ankara’da 25 yıl aradan sonra ilk kez sahne alacak ve 90 dakikaya yakın sürecek bir performans sergileyecekler.

Bu özel gecenin açılışını ise bu kez kendi şarkılarını çalacak olan Razor Inc. grubu yapacak. Konser sonrası mekanda Dr.Skull elemanları Dr.Skull materyallerini hayranları için imzalarken sahnede DJ Nikki Wild ortamı deyim yerindeyse ateşe verecek. 

Bu tekrarı olmayacak geceyi sakın kaçırmayın.