Çiğdem Solmaz’ın Yeni Şarkısı “Körkütük” Sevgililer Günü’nde Dinleyiciyle Buluştu

Son dönem yayımladığı şarkılarla dikkat çeken Çiğdem Solmaz, romantik R&B-Pop tarzındaki yeni şarkısı “Körkütük” ile Sevgililer Günü’nde müzikseverlerle buluştu. Kendine has müziği ve etkileyici yorumuyla adından söz ettiren Solmaz, bu kez aşıkların kalplerini fethedecek bir esere imza atıyor.

Söz ve müziği Çiğdem Solmaz’a ait olan “Körkütük,” aranje ve mix işlemlerini müzik dünyasının başarılı isimlerinden Orhun Sevindik’e emanet ediyor. Şarkının sound’unu, atmos mix ve mastering işlemleri ile Tarık Ceran taçlandırıyor.

Şarkının klibi, Solmaz ve Sevindik çiftinin tanışma hikayesini eğlenceli bir dille, 8 bit formatında animasyon tekniğiyle anlatıyor. Senaryosu Çiğdem Solmaz’a ait olan animasyon klibin tüm tasarım işlemleri A. Sezer Könez’in yeteneğiyle birleşerek izleyicinin içini ısıtan görsel bir şölene dönüşüyor.

Solmaz’ın, âşık olduğu sevgilisine hissettiği duyguları sarhoşlukla ilişkilendiren vokal tekniği, Sevindik’in aranjesindeki groove ile bütünleşerek dinleyiciyi etkileyici bir aşk masalına davet ediyor.

Çiğdem Solmaz’ın etkileyici sesi ve kreatif yaklaşımı, “Körkütük” ile dinleyicilerine unutulmaz bir müzik deneyimi sunmayı hedefliyor. Solmaz’ın bu özel şarkısı, Sevgililer Günü’ne romantizm ve müzik dolu bir armağan niteliği taşıyor.

Yapımcılığını Tarık Ceran’ın üstlendiği “Körkütük,” 14 Şubat Çarşamba Sevgililer Günü’nde Ceran Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluşuyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish