Blue Man Group İlk Defa İstanbul’da

Dünyanın en büyük sahne gösterilerinden biri olan Blue Man Group, 13 Şubat – 4 Mart 2018 tarihlerinde arasında ilk defa sahnelenmek üzere İstanbul’a geliyor.

Rock müzik, sanat, komedi ve teknoloji ögelerini bir araya getiren, kolay kolay tanımlanamayan ama dünya çapında bir fenomen haline gelen Blue Man Group’un temelleri  1991 yılına dayanıyor. Chris Wink, Phil Stanton ve Matt Goldman adlı üç arkadaş tarafından “Kendi yolunu takip et ve hayata anlam katarak yaşa” felsefesiyle yola çıkan bu gösteri, ilk kez New York’ta sahnelendi. Geri bildirimler o kadar iyiydi ki, grup gösteriyi şu zamana kadar 20 farklı ülkede gerçekleştirdi ve 35 milyon seyirciye ulaştı.

Her gösteride farklı bir hikayeyi anlatan lateks kaplamalı üç mavi adama, bu gösterilerde canlı bir orkestra muhakkak eşlik ediyor. Pek çok film ve televizyon programına müzikleriyle katkıda bulunan grup, son olarak çıkardıkları THREE adlı albümleriyle büyük beğeni topluyor.

Grammy adaylığı bulunan Blue Man Group, bu ismin altında gösterilerini yeni fikirlerle beslemek için Blue Man Productions adlı bir şirket bile kurdu. Bu şirket üretim ve çalışma tesislerini, kayıt stüdyosunu ve AR-GE laboratuvarını bünyesinde barındırıyor.

Her biri birinden farklı şovlara imza atan Blue Man Group, seyircilerine unutulmayacak bir deneyim yaşatmak üzere 24 performans için Zorlu PSM’ye geliyor.

Etkinliğin biletleri Biletix‘te.

tr_TRTurkish