Ailelerin pek çoğu çocuklarıyla geçirdikleri her anı belgelemeyi diler ve çocuklar bazen bunun için çok hareketli olsa da denemekten vazgeçmezler.

Üst üste ikinci yılında This is Reportage, dünyanın her yerinden fotoğrafçıların en iyi aile fotoğraflarını gönderebilecekleri bir “Aile” yarışması düzenledi. Bu yıl organizatörler hem amatörlerden hem de profesyonellerden 4.400’den fazla başvuru aldı ve kazanananları seçtiler. Aşağıdaki galeride 2020’nin en iyi aile fotoğraflarından bazılarına göz atın!

Menino Conhece Menina (Portekiz) meninoconhecemenina
Els Korsten – Hollanda elskorstenfotografie
Emily Renier – İngiltere emilysmomentsphotography
Catherine Hudson – Fransa catherinehudsonphotography
Bex Maini – İngiltere bexphoto
Jashua D’hondt joshuadhondt
Sanne de Block – Belçika sannedeblock
Pedro Vilela – Portekiz pedrovilela
Susan White – ABD susanwhitephotography
Adam Riley – İngiltere documentaryportraits
Julia Rose-Greim – Almanya  rosegreimfotografie
Rachel Ryan – İngiltere rachelryanphotography
Anna Rowland – İngiltere lunaweddings
Andrzej Vitek – İspanya witekphotography
Marine Poron -Fransa ernestineetsafamille
 Joao Lourenco – Portekiz  lourenco-photography
Lavinia Nitu – İtalya lavinianitu
Jess Lycoops – Danimarka  lycoops
 Joshua D’hondt – Belçika joshuadhondt
Marieke Zentjens  – Hollanda mariekezentjens
Logan Westom – ABD loganwestom
Jena Love – ABD jenalovephotography
Pedro Vilela – Portekiz pedrovilela
Rowena Meadows – Avustralya  rowenameadows
Marisa Martins – Portekiz
Paula Gerein – Kanada paulagerein
 Linsey Aandewiel  – Hollanda lifethroughmylens
Lisa Hu Chen – ABD lisahuchen
Raluca Chase – İngiltere raluchase
Louise Van Den Broek  – Hollanda momentsinlife

thisisreportagefamily.com | Instagram | Facebook

demilked