Mitski Yeni Albümü “The Land Is Inhospitable and So Are We” Yayında

Mitski’nin yedinci stüdyo albümü “The Land Is Inhospitable and So Are We”, Dead Ocean Records aracılığıyla dinleyiciyle buluştu. Albümün yayınıyla eş zamanlı olarak “My Love Mine All Mine” şarkısı için de klip paylaşıldı.

11 parçadan oluşan albüm, uzun zamandır birlikte çalıştığı Patrick Hyland’ın prodüksiyonu, düşünceli şarkı yazarlığı ve parlak katarsis anları gibi bir Mitski albümünden bekleyebileceğiniz pek çok şeyi içeriyor. Aynı zamanda aşk ve yalnızlığın kaçınılmaz çelişkisine odaklanarak, ruh haline uygun etkili düzenlemelerle en derin düşüncelerinden bazılarına ulaşıyor.

Mitski, albümü ilk olarak geçen temmuz ayında duyurdu ve albümün ilk single’ı “Bug Like an Angel”ı paylaştı. O zamandan bu yana “Star” ve “Heaven” adlı iki single daha geldi.

Albümü “en Amerikan albümü” olarak tanımlayan Mitski, bunun geliştirmeye çalıştığı sevginin kalıcı bir vasiyeti olmasını umduğunu açıklıyor. Bir açıklamasında “Hayatımda yaptığım en iyi şey insanları sevmekti” diyor. “Keşke öldükten sonra arkamda sahip olduğum tüm sevgiyi bırakabilseydim, böylece yarattığım tüm bu iyiliği, tüm bu güzel sevgiyi diğer insanlara yansıtabilseydim.”

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Photo by Ebru Yildiz

What's your reaction?

tr_TRTurkish