Lamb of God’dan Son Albümün Yıl Dönümünü Taçlandıran Single: “Evidence”

Lamb of God, son albümü “Omens”in birinci yıl dönümünü kutlamak için daha önce sadece albümün Japon baskı CD’sinde bonus olarak yer alan “Evidence” isimli şarkıyı paylaştı.

Şarkı, Randy Blythe’in hırıltılı vokalleriyle kol kola salınan karakteristik riffler ve progresive kıvamlı bir zemin üzerinde adımlayan patlamalı bölümlerle göz dolduruyor.

Lamb of God ayrıca 7 Ekim Cumartesi günü Omens’in yıl dönümünü, albümün yaratım sürecini detaylandıran “Making Of” belgeselinin geniş çapta yayımlanmasıyla taçlandırıyor. Belgesel grubun YouTube kanalı üzerinden izlenebilecek.

Lamb of God üyeleri Omens’in yayınlanmasından bu yana turnelerin yanı sıra başka projeler ve ortak çalışmalarla da meşgul oldu. Blythe kısa bir süre önce alt-rap-rockçı P.O.D.’un “Drop” adlı yeni parçasına vokal yaptı. Müzik videosunun, Blythe’ın Lamb of God’ın yaz turnesine katılmasından bu yana kamera karşısına geçtiği ilk video olması dikkat çekiyor. Bu arada gitarist Willie Adler HEALTH’ın yeni şarkısı “Children of Sorrow”da yer aldı.

Lamb of God’ın “Evidence” şarkısının lirik videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Lamb of God, photo credit Travis Shinn

What's your reaction?

tr_TRTurkish