Black Mirror’ın 5. Sezonu bir yıl sonu sürprizi yapabilir

Birkaç aydır Black Mirror hakkında bir haber çıkmadı ve Netflix’in bu sene 5. sezonun çıkışıyla ilgili planlarını rafa kaldırdığını zannettik. Dizinin distopik evrenine bir kez daha dalmadan önce daha fazla beklememiz gerekmediğine dair emareler sonunda belirdi. Gerçekten de, HypeBeast tarafından bildirilen bir sızıntı haber, dizinin beşinci sezonunun 28 Aralık’ta platformlarda yerini alacağı beklentisi yarattı.

https://twitter.com/langdonsslut/status/1068262868330651649

Gözleri keskin bir Twitter kullanıcısı, Aralık ayında yayınlanması planlanan filmleri ve dizileri listeleyen, yukarıda gösterilen fotoğrafın görüntüsünü yakaladı. Ve evet, burada “Bandersnatch” altyazısıyla anılan Black Mirror’ı kolayca görebilirsiniz. Alice Harikalar Diyarındanım yazarı Lewis Carroll tarafından yaratılan bir yaratığın adı olmasının yanı sıra, belki de, birkaç ay önce açıklanan Sezon 5’in ilk bölümünün başlığı da olabilir.

Teorik olarak, ayın sonunda gerçekleşecek bir geri dönüş o kadar da şaşırtıcı olmaz. Geçtiğimiz yıl dördüncü sezon, yılın son Cuma günü 29 Aralık’ta yayına sokulmuştu. Kesin olan bir şey var ki bu sahte bir habere benzemiyor ve yılın son birkaç gününü Black Mirror’ın 5. sezonu izleyerek geçirmemiz kuvvetle muhtemel.

 

konbini.com

tr_TRTurkish