Billie Eilish’den Murakami İmzalı Yeni Animasyon Video

Billie Eilish ve Takashi Murakami ortaklığıyla ortaya çıkan yeni animasyon video paylaşıldı.

“When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” başlıklı albümünü 29 Mart’ta yayımlamaya hazırlanan genç müzisyen öncesinde “you should see me in a crown” parçasının paylaşımını gerçekleştirdi.

Daha önce Kanye West ve Kid Cudi’nin “Kids See Ghosts” albüm kapak tasarımlarında da imzası bulunan ünlü çağdaş sanatçı Takashi Murakami ile ortaklaşa üretilen video, geçtiğimiz aylarda Garage Magazine’in kapak görselinde de birlikte çalışan ikilinin iş birliklerinin yeni adımı olarak çıkıyor karşımıza.

Murakami’nin hayal gücünü öven Eilish, “Onunla iş birliği yapmak, beyinlerimizin ve dünyalarımızın bu video için çarpışması çok büyük bir onurdu” diyerek çalışma sürecinin kendisi için taşıdığı önemin altını çiziyor.

Murakami ise, animasyon ekibiyle birlikte sekiz ay süren prodüksiyon süreci boyunca Billie’nin vizyonunu benzeri görülmemiş bir şekilde gerçekleştirmeye çalıştıklarını belirtiyor.

Son dönemin adından en çok söz ettiren isimlerinden olan 17 yaşındaki yıldızın, ünlü animasyon sanatçısı Takashi Murakami ile iş birliğinin yeni ürünü “you should see me in a crown”un 30 saniyelik bölümü paylaşıma sunulurken videonun tamamı ise Apple Music üzerinden izlenebiliyor.

tr_TRTurkish