Yeniköy Caz Günleri Başlıyor

Bir süredir heyecanla beklenen Yeniköy Caz Günleri’nin programı ve ayrıntıları duyuruldu.

İstanbul Almanya Başkonsolosluğu, 31. Akbank Caz Festivali Yıl Boyu Caz ve Kendine Has’ın destekleriyle 4 farklı mekanda 8 konser ile ilk kez 24-25-26 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleşecek.

Yeniköy Caz Günleri konserleri 24 Eylül, saksofon sanatçısı Yahya Dai; Kaan Bıyıkoğlu, Enver Muhamedi ve Ekin Cengizkan ile birlikte Sedona Concept’de açılışı yapıyor.

Aynı gün Apartıman Yeniköy konserleri Murteza DJ set ile başlıyor. Devamında birbiri ardına önce İmer Demirer; Can Çankaya ve Kağan Yıldız triosu sonrasında Randy Esen; Kerem Can Dündar, Cenk Esen triosu ve konukları sahneyi paylaşıyor.

25 Eylül Cumartesi, Andreas Metzler, Ricardo Marenghi ve Evrim Demirel “Stanpolites” gruplarıyla Apartıman Yeniköy’de sahne alıyor. Günün ikinci konserinde, Berke Can Özcan dünyasını kendine has enstrümanları ile bizimle Mitza’da paylaşıyor.

26 Eylül Pazar günü, Yeniköy Panayia Rum Ortodoks Kilisesi Avlusunda Andreas Metzler, Jef Giansily ve Engin Recepoğulları’ndan oluşan Erik Satie Project Yeniköy Caz Günleri kapanış konserini gerçekleştirecek.

Biletler, Mobilet’te.

tr_TRTurkish