Yeni Alice Cooper Kitabı “Alice Cooper @ 75” Ocak’ta Çıkıyor

Alice Cooper’ın hayatını ve kariyerini taçlandırıp, okuyucuyla buluşturacak yeni kapsamlı bir kitap geliyor.

“Alice Cooper @ 75” isimli ciltli kitap 31 Ocak’ta, rock efsanesinin 4 Şubat’taki 75. doğum gününden hemen önce raflardaki yerini alacak.

Kıdemli rock muhabiri Gary Graff imzalı kitap rock sahnesinin sembol ismini kariyer başarısı, gösteriler ve iş birlikleri merceğinden ele alıyor.

Cooper’ın Detroit ve Arizona’daki çocukluğu ve ilk garaj grupları Earwigs and the Spiders; 28 stüdyo albümünün tamamı (grup Alice Cooper’ın solisti olanlar dahil); en iyi şarkılarının bir listesi, profilli iş birlikleri (Slash, Dave Grohl, Johnny Depp, Wayne Kramer ve daha fazlası); Nita Strauss gibi önemli gitaristlerle ilişkiler; klasik arabalar ve golf gibi müzik dışı tutkuları; karısı ve eğlence ortağı Sheryl ile olan ilişkisi ve sık sık yaptığı hayır işleri kitapta okuyucuyla buluşuyor.

208 sayfadan oluşan kitapta ayrıca konser fotoğrafları ve samimi sahne dışı çekimlerin yanı sıra konser posterleri, plak kapakları, bilet koçanları, döneme özel reklamlar ve daha fazlası yer alıyor. Cilt, katlamalı bir zaman çizelgesi, iki çekip çıkarılabilen poster ve yayımlanmamış bir 8×10 fotoğraf dahil olmak üzere ek efemera içeren bir kılıf içinde sunuluyor.

tr_TRTurkish