Vera’dan Kaçış İhtimallerine Dair Yeni Single “Cam Kenarı” Yayında

Geçtiğimiz yıllarda “Mutluluk Reklamı”, “Saklanır Nisan” ve “Sokaklar” gibi pek çok güçlü şarkıyı dinleyicileriyle buluşturan, 2020’de “Deniz Kabukları” ve “Sonsuza Kadar” ile Türkçe Rock listelerinde ilk sıraya yükselen Vera, yeni bir seri ile dinleyicilerine kavuşuyor.

Vokal, synthesizer ve akustik gitarda Arel Koray Nalbant, synth drum ve davulda Canberk Karademir, bas gitarda Dünyacan Yılmaz ve elektrik gitarda Mustafa Şarbak’tan kurulu kadrosuyla yolculuğunu sürdüren grubun yeni şarkısı “Cam Kenarı”, 27 Ağustos’ta Doğan Müzik Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Umutları tükenmiş bir nesilden ve kaçış ihtimallerinden bahseden “Cam Kenarı”, beş bölümlük bir konsept serinin ilk parçası.

Kayıtları grubun ev stüdyosunda tamamlanan, atmosferik synth’ler ve güçlü bas gitarların birleştiği parça, 70’ler rock gitarları ve 90’lar indie formlarından izler taşıyor.

Şarkı ile eş zamanlı yayımlanan klibin başrolünde The Actors Studio Drama School (New York) mezunu oyuncu Buket Gülbeyaz yer alırken, yapımcılığını Palm Film’in üstlendiği videonun yönetmeni ise yine Emir Yargın.

tr_TRTurkish