The Offspring Ocak Ayında Yeni Albüm Kayıtlarına Başlayacak

The Offspring şarkıcısı Bryan “Dexter” Holland, Times Colonist’e kendisinin ve grup arkadaşlarının ocak ayında yapımcı Bob Rock ile gelecek yıl çıkacak yeni bir albüm kaydetmeye başlamak için stüdyoya girmeyi planladıklarını söyledi.

Gelecek albüm 2021’de büyük bir küresel başarı elde eden albümleri “Let The Bad Times Roll” sonrası grubun ilk yeni şarkılarına ev sahipliği yapacak.

Holland, Times Colonist’e “Komik bir şekilde, [pandemi] molasının bize gerçekten enerji verdiğini düşünüyorum” dedi ve ekledi, “Son albümü bitirmemizi sağlamak için bize zaman verdi ve grubu gerçekten sıkı tuttuk. Devam etmeye karar verdik, bu yüzden turlar arasındayken yeni materyaller üzerinde çalışıyoruz.”

Holland, kendisinin ve grup arkadaşlarının ellerinden geldiğince uzun süre hız trenine binmeyi planladıklarını söyledi ve devam etti:

Müzik işinin doğası gereği, zamanınızın ne zaman dolacağını asla bilemezsiniz. Hala burada olduğumuz için çok şanslıyız. Ancak Jim Morrison’ın bir keresinde dediği gibi, ‘Gelecek belirsiz ve son her zaman yakındır’. Her zaman bunu birkaç yıl daha yapabiliriz gibi görünüyor -insanlar hala şovlara geliyor ve biz hala radyoda dinleniyoruz- bu yüzden şimdilik iyi görünüyor. Ama bunun ötesinde, kim bilir?”

The Offspring’in büyük başarı yakalayan bir önceki albümü “Let the Bad Times Roll”, 2021 nisan ayında dinleyiciyle buluşmuştu.

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish