The Chemical Brothers’ın Yeni Albümü “For That Beautiful Feeling” Yayında

The Chemical Brothers 10. stüdyo albümleri “For That Beautiful Feeling”i paylaştı.

Kendi stüdyolarında kaydedilen “For That Beautiful Feeling”, The Chemical Brothers’ın “sesin sizi ezdiği ve neredeyse altına çektiği, ancak nihayetinde dalgasını bilinmeyen yerlere sürmenize izin verdiği o vahşi anı şişeleme şansı” ifadesiyle tanımlanıyor.

Daha basit bir ifadeyle: Her şey kendinizi müziğin içinde kaybetmekle ilgili, bu durumda keyifli kaos ve büyüleyici psychedelic enstrümanlar yoluyla. Fiziksel kopyanızı buradan alabilirsiniz.”

Albümde Beck’in son single “Skipping Like a Stone”da ikiliye eşlik etmesinin yanı sıra Fransız psik-pop şarkıcısı Halo Maud da yer alıyor. Halo Maud, temmuz ayında albüm duyurusuyla birlikte bir müzik videosuyla gelen “Live Again”de mikrofon başında yerini alıyor.

The Chemical Brothers’ın uzun süredir birlikte çalıştığı Dom & Nic tarafından yönetilen “Live Again” videosu, CGI ile gerçek hayat görüntülerini kusursuz bir şekilde harmanlayan “halüsinojenik bir görsel yolculuk” olarak lanse edildi.

“For That Beautiful Feeling” ayrıca The Chemical Brothers’ın Mart 2023 tarihli single’ı “No Reason” ve 2021 tarihli “The Darkness That You Fear” parçasının yeni bir mix’ini de içeriyor. Grubun bundan önceki uzunçaları 2019’un Grammy ödüllü “No Geography” olmuştu.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Consequence.net

tr_TRTurkish