Tam zamanlı bir göçebe olmaya hazır mısınız? Bu yaşam tarzını elde etmek kesinlikle çok zor bir iştir ama bir seyahat karavanı ile daha kolay olacağı da kesin. Özellikle de yenilikçilik ve sürdürülebilirliği ödüllendiren ve böylelikle enerji şebekesine bağlı olmanıza gerek kalmayacak türden bir araçsa.

Living Vehicle, konfordan ve tarzdan ödün vermeden göçebe olmayı mümkün kılan bir seyahat römork şirketi. Kısa bir süre önce, 2020 serisi dedikleri imza tasarımlarının yeni bir versiyonunu tanıttılar. Kendi enerjisini üreten bir araç olmakla övünen %100 alüminyum yapının sloganı “enerji girişi yok, atık yok.”

Peki, Yaşam Aracı’nın enerji üretmesi nasıl mümkün oluyor? En yeni tasarımlar otomotiv sınıfı lityum pil ve önceki modele göre % 200 daha fazla güneş enerjisiyle çalışıyor. Ekstra enerji, klima ünitesi, mikrodalga fırın ve merkezi vakum sistemi kullanımı gibi konforlara olanak sağlıyor.

Karavan, dört ila altı kişinin uyuyabildiği küçük bir evi büyüklüğünde. Nötr tonlarda dekore edilen odada, kraliçe yataklı ve tavan pencereli bir ana yatak odası da bulunuyor. Uyuma bölümlerinin ötesinde, bir yemek / oturma alanı (uyuyabilecek bir yer olarak ikiye katlanabilir) ile buzdolabı, bulaşık makinesi ve isteğe bağlı üç brülörlü fırın ve set üstü ocak içeren elektrikli bir güneş enerjisi mutfağı var. Banyoda yağmur suyu kullanan duş, tuvalet ve kapalı alana biraz ferahlık katmak için de tavan penceresi mevcut.

Eco-Friendly Travel Trailer
Tiny Home Travel Trailer
Tiny Home Travel Trailer
Tiny Home Travel Trailer
Eco-Friendly Travel Trailer
Eco-Friendly Travel Trailer

Facebook | Instagram

mymodernmet.com