Ska-Punk Sahnesinin Emektar Grubu Mustard Plug Dokuz Yıl Sonra Gelecek İlk Albümünü Çıkış Şarkısıyla Duyurdu

Ska-punk sahnesinin emektar grubu Mustard Plug dokuz yıl aradan sonra gelecek yeni albümünü çıkış şarkısı “Fall Apart” ile duyurdu.

Grup 90’ların ABD ska patlaması sırasında başarı yakalarken, son albümleri ile de dinleyiciden bolca alkış aldı. Bu yüzden neredeyse on yıl sonra ilk uzunçalarları “Where Did All My Friends Go?”yu duyurmaları çok iyi bir haber.

Bad Time Records aracılığıyla 8 Eylül’de dinleyiciyle buluşacak albümün plak formatı ise ön siparişe açıldı ve sadece 250 kopya ile sınırlı olduğu duyuruldu.

The Descendents’tan Bill Stevenson ve stüdyo ortağı Jason Livermore tarafından The Blasting Room’da hazırlanan albümün ilk single’ı “Fall Apart” klasik Mustard Plug sounduyla ulaşıyor kulaklarımıza. Şarkı, grubun 90’lardaki sevilen kayıtları kadar etkileyici ve kulağa taze geliyor.

Mustard Plug ayrıca The Slackers, The Toasters, Big D and the Kids Table, Matamoska!, Something To Do, Half Past Two ve The Fest ile gerçekleştireceği konserler de dahil olmak üzere pek çok turne tarihini de açıkladı.

Mustard Plug photo by Rae Mystic

 Brooklynvegan.com

tr_TRTurkish