Sinéad O’Connor Belgeseli “Nothing Compares” Fragmanını İzlediniz Mi?

Sinéad O’Connor ile ilgili yaklaşan belgesel “Nothing Compares” için yayın tarihi ve fragman paylaşıldı.

Kathryn Ferguson tarafından yönetilen film, şarkıcı-söz yazarının 1987’den 1993’e kadar olan yaşamı ve kariyerini ekrana yansıtıyor ve canlı performanslar, müzik videoları ve daha önce görülmemiş görüntüler içeriyor.

“Nothing Compares”, 30 Eylül’de Showtime’da yayımlanmaya başlamadan önce 23 Eylül’de New York ve Los Angeles’ta sinemalara geliyor.

Fragmanda O’Connor, “Nothing Compares 2 U”nun dünya çapındaki başarısına rağmen asla bir pop yıldızı olmak istemediğini söylüyor. Katolik Kilisesi’ndeki çocukların cinsel istismarını protesto ettiği tartışmalı 1992 Saturday Night Live performansına girerken, Papa II. John Paul’un bir fotoğrafını yırtarak zihniyetini açıklayarak devam ediyor.

O’Connor şöyle diyor, “Bir sanatçının işi bazen yapılması gereken zor konuşmalar yaratmaktır. Sanat bunun içindir… Beni gömmeye çalıştılar. Tohum olduğumu anlamadılar.”

O’Connor’ın anı kitabı “Rememberings” geçen yıl yayımlanmış, şarkıcının son albümü “I’m Not Bossy, I’m the Boss” ise Ağustos 2014’te dinleyiciyle buluşmuştu.

“Nothing Compares”ın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

tr_TRTurkish