Şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sharon Van Etten yeni albüm öncesi bir şarkı daha servis etti.

“Seventeen” isimli parça, Van Etten’ın 18 Ocak’ta Jagjaguwar etiketiyle raflardaki yerini almaya hazırlanan “Remind Me Tomorrow” başlıklı albümünde yer alıyor.

Geçtiğimiz aylarda, yaklaşan albümden “Comeback Kid” ve “Jupiter 4” isimli parçaları paylaşan Van Etten’ın yeni çalışması, 2014 tarihli “Are We There”i takiben yayımlanacak ilk albümü olacak.

“Remind Me Tomorrow”, Cloud Nothings ve St. Vincent ile de çalışan John Congleton yapımcılığında Los Angeles genelindeki birçok farklı stüdyoda kaydedildi.

Ayrıca, Van Etten albümün kayıt sürecinde uzun süreli grup arkadaşı Heather Woods Broderick’in yanı sıra The Last Shadow Puppets’dan Zachary Dawes, Xiu Xiu’dan Jamie Stewart, besteci ve eski Redd Kross davulcusu Brian Reitzell, Midlake’den Lars Horntveth, McKenzie Smith, R.E.M. ve Atoms For Peace ile de çalışan Joey Waronker, Guster gitarcısı Luke Reynolds ve Warpaint’den Stella Mozgawa’nın yer aldığı güçlü ve renkli bir misafir sanatçı kadrosuyla çalışma imkânı buldu.

Aşağıda yeni Sharon Van Etten albümü “Remind Me Tomorrow” şarkı listesinin yanı sıra albümden bugüne dek paylaşılşan şarkılar, “Seventeen”, “Comeback Kid” ve “Jupiter 4”a göz atabilirsiniz.

Sharon Van Etten “Remind Me Tomorrow” şarkı listesi:

  1. I Told You Everything
  2. No One’s Easy to Love
  3. Memorial Day
  4. Comeback Kid
  5. Jupiter 4
  6. Seventeen
  7. Malibu
  8. You Shadow
  9. Hands
  10. Stay