Selin Asi Ruhunu Yeni Şarkısıyla Yansıtıyor: “Asi” Yayında

Şarkıları kendine has yorumuyla benzersiz şekilde coverladığı viral videoları ve Warner Music’ten solo çıkışını gerçekleştirdiği Türkçe/İngilizce şarkısı “Gidip Gel” ile tanıdığımız Selin’in yepyeni şarkısı “ASİ” yayında.

Uzun zamandır dinleyicisiyle buluşmayı bekleyen bu şarkı, Selin’in asi ruhunu yansıtmak için bizlere verdiği en önemli ipuçlarından biri olarak tanımlanıyor.

Yıllardır kendi bestelerini yapan ve müzikle büyüyen Selin, bu şarkı için önemli müzisyenlerle bir araya geldi.

Selin’in, söz ve besteleriyle son yılların en önemli hitlerini yaratan Onur Özdemir, benzersiz düzenlemeleri ve besteleriyle Türkçe Pop Müzik’e kendine has bir imza atan Ozan Bayraşa ve Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması’nın birincisi Umur Doma ile beraber ortaya çıkardığı ASİ, genç müzisyenin yorumcu kimliğinde ne kadar iddialı olduğunu ortaya koyacak.

Şarkının, Selin’in gerçek hayatta yaşadığı bir ilişkisinden de izler taşıyan video klibi yaratıcı videolarıyla göz dolduran Ece Naz Kızıltan tarafından yönetildi. Selin’in hayal ettiği dünyanın hikayesini kurgulayan Ece Naz Kızıltan, videoyu Dolmabahçe, Galata, Zekeriyaköy, Kilyos ve Selin’in gerçek hayatta sahne aldığı Korto İstanbul’da çekti.

Oyuncu Utku Coşkun’un yer aldığı videoda, Selin’in müzisyen olan babası Selim Geçit de küçük bir sahnede görünüyor.

Şarkının videosu, “Başlangıç-Prelude” kısmı ile beraber izlendiğinde duygu dolu bir kısa filmi andırıyor. Finalde Sunay Akın’ın dizeleriyle taçlanan iki parçalı bu uzun video, iflah olmayan romantiklere hitap ediyor.

tr_TRTurkish