Porsche Design Acer Book RS Türkiye’de

Üst düzey tasarım ve performansı buluşturan ikonik Porsche Design Acer Book RS, Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com.tr’de satışa sunuldu.

Porsche Design’ın işlevsel tasarım felsefesi ve mühendislik zekasını Acer’ın teknolojik yenilikleri ve global bilgisayar sektöründeki derin bilgi birikimiyle birleştiren üst seviye dizüstü bilgisayar Porsche Design Acer Book RS, Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com.tr’de Türkiye’deki teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.

Tamamen metal, kompakt bir kasaya sahip olan Porsche Design Acer Book RS, gücünü 11. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci ve NVIDIA® GeForce® MX350 GPU bileşenlerinden alıyor. Dizüstü bilgisayarın ağırlığı ise yalnızca 1,2 kg. Kasanın üst kısmında, hafif olmasına rağmen güçlü ve yüksek performanslı bir malzeme olan ve motor sporlarındaki onlarca yıllık tecrübeyi yansıtan karbon fiber kaplama yer alıyor.

Intel® Evo™ platformu onaylı1 Porsche Design Acer Book RS, anında uyanma, gerçek pil ömrü ve hızlı şarj gibi konularda üstün performans gösteriyor ve bir dizüstü bilgisayardan beklenebilecek tüm görevler için ideal çözümü sunuyor.

İkonik tasarım

İşlevselliği en uygun biçimde sunmayı hedefleyen Porsche Design’ın tasarım felsefesine sadık kalınarak üretilen Porsche Design Acer Book RS, her özelliğin bir amaca yönelik geliştirildiği üst düzey bilgi işlem anlayışını temsil ediyor. 3k karbon fiber kısım, cihazın elmas kesim CNC işleme kasasıyla kontrast oluşturuyor. Bu kontrast dizüstü bilgisayara iddialı bir karakter katarken, taşınabilirliği de artırıyor. Yalnızca 15,99 mm inceliğindeki dizüstü bilgisayarın alt ve üst yüzeyleri birbirine bağlayan tek parça menteşe, cihaz açıldığında klavyeyi hafifçe yukarı kaldırıyor. Böylece hem daha ergonomik bir yazı yazma deneyimi sunuluyor hem de daha iyi soğutma elde ediliyor. Arka aydınlatmalı tuşlar karanlık ortamlarda bile rahat yazı yazma imkânı sunuyor. Camdan üretilen hassas touchpad ise aynı anda birden fazla görevi daha rahat yapabilmek için çoklu hareket desteği sunuyor.

Cihaz ayrıca özel tasarım aksesuarlarıyla da beraber geliyor. Porsche Design Acer Book RS için ideal bir yol arkadaşı olan bölümlere ayrılmış ve çok işlevli Porsche Design Acer Travelpack RS (mousepad, mouse, taşıma bölmesi ve dizüstü bilgisayar yuvası) son derece şık görünürken kullanım deneyimini de zenginleştiriyor. Taşıma bölmesi, dokunulduğunda hoş bir his uyandıran ve hafifçe parlayan dayanıklı ECCO® PALERMO XA deriden üretildi. Bu su geçirmez bölüm, dizüstü bilgisayarı seyahatlerde yaşanabilecek çizilmelere ve aşınmaya karşı koruyor. Verimlilik için, dizüstü bilgisayar yuvasının çıkarılabilir kapağı mousepad olarak da kullanılabiliyor. Seyahat paketini tamamlayan Bluetooth ve kablosuz Porsche Design Acer Mouse RS, Porsche Design’ın eşsiz tasarımını yansıtacak şekilde sol tuşunda karbon fiber bir kaplamaya sahip.

Üstün performans

Porsche Design Acer Book RS’in göz alıcı tasarımının altında, üstün performans sağlayan 11. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci, NVIDIA® GeForce® MX350 GPU ve 16 GB bellek kombinasyonu yatıyor. Dizüstü bilgisayar, tüm depolama ihtiyaçları için yeterli olacak 1 TB SSD depolama birimine sahip. Antimikrobiyal2 Corning® Gorilla® Glass kaplı 14 inç FHD IPS3 dokunmatik ekran sRGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsıyor. Ultra ince çerçeveler ise yüzde 90’lık etkileyici bir ekran gövde oranı elde edilmesini sağlıyor.

Çift bakır ısı borusuyla serin kalan cihaz 17 saat gibi etkileyici bir pil ömrüne sahip4. Cihaz ayrıca 30 dakika hızlı şarjla 4 saat kullanım5 sunuyor. Çift bant Intel® Wi-Fi 6 (Gig+), geniş bağlantı noktası seçenekleri (USB-C™, Thunderbolt™ 4 ve USB3.2 Gen 2) ve Windows Hello ile parmak izi kullanarak güvenli oturum açma, Modern Bekleme Durumu ve Sesle Uyandırma gibi akıllı özellikler de kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Porsche Design Acer Book RS, Porsche Design Acer Travelpack RS ile birlikte (mousepad, mouse, taşıma bölmesi ve dizüstü bilgisayar yuvası), 19.999 TL fiyatla, Teknosa.com.tr’de ve Teknosa mağazalarında satışa sunuldu. İstanbul Acıbadem Akasya, Nişantaşı Citys ve İstinye Park Exxtra mağazalarında ise cihazı görmek mümkün.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Belirli pazarlardaki bulunabilirlik, ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.acer.com.tr adresi üzerinden en yakın Acer ofisiyle iletişime geçin.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

Porsche Design Hakkında:

Profesör Ferdinand Alexander Porsche, 1963 yılında çağdaş tarihin en ikonik tasarım nesnelerinden birini yarattı: Porsche 911. Porsche prensiplerini ve efsanesini otomotiv dünyasının ötesine taşımak için 1972 yılında özel Porsche Design markasını ortaya çıkardı. Onun felsefesi ve tasarım dili halen tüm Porsche Design ürünlerinde görülebiliyor. Tüm Porsche Design ürünleri olağanüstü hassaslık ve mükemmellikle üretiliyor. Üst düzey teknolojik yenilikler, akıllı işlevler ve saf tasarımla birleşiyor. Avusturya’daki Studio F. A. Porsche tarafından tasarlanan ürünlerimiz tüm dünyada 130’dan fazla Porsche Design mağazasında, üst düzey alışveriş merkezlerine, özel perakendecilerde ve resmi çevrim içi mağazada (www.porsche-design.com) satışa sunuluyor.

Daha fazla bilgi için www.porsche-design.com adresini ziyaret edin.

What's your reaction?

tr_TRTurkish