PJ Harvey’nin “Stories From the City, Stories From the Sea” Plak Yeni Baskısı Duyuruldu

PJ Harvey, 2000 tarihli “Stories From the City, Stories From the Sea” albümünün yeni sürümünü duyurdu. Devam eden arşiv serisinin yeni halkası, gelecek ay sonu UMe / Island aracılığıyla yayına sürülecek.

Harvey’nin beşinci albümü ilk olarak Ekim 2000’de yayımlanmış ve ertesi yıl En İyi Rock Albümü ile En İyi Kadın Rock Performansı kategorilerinde iki Grammy adaylığı kazanmıştı. 12 şarkının yer aldığı albüm, Harvey için tam anlamda bir ticari ve müzikal başarı olurken, bugüne kadar diskografisinin önemli bir parçası olmaya devam ediyor.

Harvey’nin, geçtiğimiz yıl yayınına başlanan arşiv serisi dahilinde şimdiye kadar “Dry” (1992), “Rid of Me” (1993), “To Bring You My Love” (1995) ve “Dance Hall at Louise Point” (1996) albümleri yeniden yayımlanırken en son 1998 tarihli “Is This Desire?” albümünün 29 Ocak’ta çıkacağı duyurusu yapılmıştı.

Daha önceki yayınlarda olduğu gibi, “Stories From the City, Stories From the Sea” yeni sürümünde de albümdeki her şarkının şu ana dek duyulmamış demolarının bir derlemesi de bulunuyor.

Bu yeni sürümden kulaklarımıza ulaşan ilk kayıt ise Radiohead solisti Thom Yorke’un yer aldığı ve albümün lokomotif şarkılarından “This Mess We’re In”in erken bir demosu oluyor.

“Stories From the City, Stories From the Sea”nin plak yeniden basımı ve beraberindeki demo koleksiyonu 26 Şubat’ta dinleyiciyle buluşacak.

What's your reaction?

tr_TRTurkish