Paul Thomas Anderson’ın oyuncu kadrosunda Cooper Hoffman, Alana Haim, Bradley Cooper, Sean Penn, Benny Safdie, Tom Waits gibi isimlerin yer aldığı yeni filmi Licorice Pizza’dan ilk fragman yayınlandı. 26 Kasım’da sınırlı gösterime girecek olan film, geniş dağıtıma 25 Aralık’ta çıkacak.

Paul Thomas Anderson, “Boogie Nights”, “Magnolia” ve “Punch Drunk Love” filmlerinde olduğu gibi bu filmin de çekimlerini San Fernando Valley’de  gerçekleştirdi.

Box Office Türkiye‘nin haberine göre, 70’li yıllarda San Fernando Valley’de başarılı bir çocuk oyuncu olan bir lise öğrencisinin etrafında gelişen olayları konu edinen filmin başrolünde, “Hard Eight”, “Boogie Nights”, “Punch Drunk Love”, “Magnolia” ve “The Master” gibi filmlerde Paul Thomas Anderson ile birlikte çalışan ve 2014 yılında ölen Oscar ödüllü oyuncu Phillip Seymour Hoffman’ın oğlu Cooper Hoffman ile müzik grubu Haim’in üç kız kardeşten olan üyelerinden Alana Haim yer alıyor. İkiliye Bradley Cooper, Sean Penn, Benny Safdie, Emma Dumont, Tom Waits, Maya Rudolph, John C. Reilly gibi isimler eşlik ediyor.