Paramore Yeni Albümü “This Is Why”ı Duyurdu ve Başlık Şarkısını Paylaştı

Paramore, uzun zamandır beklenen altıncı stüdyo albümünü duyurdu ve “This Is Why” isimli albümün başlık şarkısını klibi eşliğinde paylaştı.

2017 tarihli “After Laughter” sonrası grubun yeni şarkılarına ev sahipliği yapan albüm 10 Şubat 2023’te Atlantic Records aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak. On şarkının yer aldığı yeni albüm Los Angeles’ta Carlos de la Garza ile birlikte kaydedildi.

Şarkıcı Hayley Williams yeni şarkıyla ilgili, “This Is Why, albüm için yazdığımız en son şarkıydı. Dürüst olmak gerekirse, şarkı sözü yazmaktan çok yorulmuştum ama Taylor, Zac’i ve beni bu son fikir üzerinde çalışmamız gerektiğine ikna etti. Ortaya çıkan şey, tüm albümün başlık parçasıydı” diyor ve ekliyor,

2022’de hayatta olmanın hız treni, son 3 veya 4 yılda bile hayatta kalabilen gülünç duyguların bolluğunu özetliyor. İncil’deki boyutlardaki küresel bir pandemiden ve ölmekte olan bir gezegenin yaklaşan kıyametinden sonra, insanların daha nazik veya daha empatik ya da başka bir şey olduğunu kendi içlerinde bulacaklarını düşünürdünüz.”

Yeni şarkı “This Is Why”ın Malibu, California’da çekilen klibi Turnstile solisti Brendan Yates tarafından yönetildi.

Fotoğraf: Zachary Gray

tr_TRTurkish