Nilüfer Yanya’dan “Day 7.5093” Şarkısına Geçmişe Özlem İçeren Klip

Nilüfer Yanya, geçen Aralık ayında dinleyiciyle buluşan “Feeling Lucky” EP’sinde yer alan “Day 7.5093” şarkısı için müzik videosu paylaştı.

Yanya’nın kız kardeşi Molly Daniel tarafından yönetilen ve düzenlenen klip, doğal detay çekimlerle birlikte, koronavirüs öncesi turne ve tatil görüntülerinin derlemesini içeren, geçmiş günlere bir övgü niteliğinde. Hayranlarına bir e-posta açıklamasında Yanya videoyu “nostaljik ve gelecek için umut verici bir şey” olarak tanımlıyor.

“Miss Universe” albüm turnesinden görüntülerin eşlik ettiği klip için, “Bu videoyu yapmak ve eski görüntüleri gözden geçirmek, tüm anılarımızı ve yoldayken sahip olduğumuz kahkahaları tekrar hatırlamak eğlenceliydi” diyen Yanya, geri dönmeyi dört gözle beklediğini de ekliyor.

Yanya, son yayımladığı üç şarkılık “Feeling Lucky” EP’sinden önce, 2019’un Mart ayında yıl ilk uzun metrajlı albümü “Miss Universe”ü, daha önceki üç EP’nin ardından çıkarmıştı. 2016 tarihli “Small Crimes”, 2017’de “Plant Feed” ve 2018’de yayımlanan “Do You Like Pain?” Yanya’yı ilk albüme götüren yolu açmıştı.

tr_TRTurkish