Nilipek.’ten İyileşmeye Dair Sabırsız Bir Şarkı: “Geçmiyor Zaman”

Nilipek., yaz yaklaşırken yeni şarkısı “Geçmiyor Zaman” ile geri döndü.

Orta tempo bir pop şarkısı olarak tanımlanabilecek “Geçmiyor Zaman”, yaşananlardan sonra izi kalan ilişkileri ve o izlerden kurtulma umudunu anlatıyor. Sonunda kurtulacağını, bu kavga halinin biteceğini ve yaralarının iyileşeceğini bilen karakterin sabırsızlığını dinliyoruz; zaman bir türlü geçmiyor ve o an gelmiyor.

“Geçmiyor Zaman”, Nilipek.’in sonbaharda dinleyiciyle buluşacak dördüncü stüdyo albümü “Uydurduğumuz Oyunlarla”nın da habercisi niteliğinde.

Yapımcılığını Nilipek.’in Berkay Küçükbaşlar ve Taner Yücel ile birlikte üstlendiği şarkıda gitarlar Özgür Çıtır, bas gitar Ozan Kısaparmak ve davullar Berkay Küçükbaşlar’a emanet. Şarkının miksi Emre Malikler, masteringi Ahmet Gökhan Coşkun’a ait. Kapak fotoğrafı ise Elif Tekneci imzasını taşıyor.

“Geçmiyor Zaman”ın yine Elif Tekneci yönetmenliğinde çekilen klibi ise 7 Mayıs’ta yayında olacak. Zararlı bir ilişkinin sıkışık hissinden ve bıraktığı yaralardan kurtulma umudunu sembolik bir dille anlatan klibin yapımcılığı Mörmır Productions (Elif Mermer), sanat yönetmenliği Şevval Nur Yılmaz’a ait.

tr_TRTurkish