Netflix Türkiye Şubat ayında da yepyeni dizi, film ve belgeseller sunarken sevilen projelerin yeni sezonlarıyla da yine dopdolu bir içerikle karşımıza çıkıyor. Alman yapımı dizi Tribes of Europa‘nın (19 Şubat ) dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor. Futbolseverler için Pelé belgeseli ve sinemaseverler içinde merakla beklenen Malcolm & Marie de Şubat ayını güzelleştirecek.

Netflix Orijinal Dizileri

Ateşböceği Yolu – Firefly Lane – 3 Şubat

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı atesbocegi-yolu-filmloverss.jpg

Ateşböceği Yolu’na genç kızken tanışan Tully ve Kate, inişler ve çıkışlarla dolu 30 yıl boyunca birbirinden hiç ayrılmayan iki yakın dost olur.

Behind Her Eyes – 17 Şubat

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı behind-her-eyes-filmloverss.jpg

Bekar bir anne hem yanında çalıştığı psikiyatr ile ilişki yaşayıp hem de adamın eşiyle arkadaşlık kurduğunda kendini tehlikeli bir akıl oyununun içinde bulur.

Tribes of Europa19 Şubat

Tribes of Europa | Netflix Resmi Sitesi

Yıl 2074. Küresel bir felaketin ardından egemenlik için birbirleriyle savaşan sayısız mikro devlete bölünen Avrupa’nın kaderi üç kardeşin ellerindedir.

The Crew15 Şubat

Bir NASCAR garajının şefi, takımı modernize etmekle görevlendirilen Y kuşağından teknoloji bağımlısı gençlerle anlaşmazlığa düşer. Kevin James başrolde.

Orange Is the New Black: 7. Sezon28 Şubat

Dizinin final sezonunda, şartlı tahliye edilen Piper yeniden ayakları üstünde durmaya çalışırken Litchfield’daki yozlaşmış hayat onsuz devam etmektedir.

Netflix Orijinal Filmleri

Malcolm & Marie5 Şubat

Yönettiği filmin galasından eve dönen bir yönetmen ve kız arkadaşı, için için büyüyen gerilimler ve acı veren açıklamalarla dolu bir gecede romantik bir hesaplaşma yaşar.

Dünyadan Haberler – News of the World10 Şubat

Haber okumak için kasabadan kasabaya giden bir İç Savaş gazisi, yetim bir kızı yeni evine götürmek için Teksas’ta tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkar.

I Care a Lot19 Şubat

Yaşlanan yetişkinlere yasal vasilik yapan bir profesyonel, görünüşte kusursuz olan müşterisinin bambaşka bir yüzü olduğunu keşfeder.

Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek12 Şubat

Netflix Filmi "Sevdiğim Tüm Erkeklere 2"den Fragman Geldi! - Haberler -  Beyazperde.com

Her şey eski bir aşk mektubuyla başladı ve yeni bir aşka dönüştü. Lara Jean ve Peter’ı gelecekte neler bekliyor?

Netflix Orijinal Belgeseli

Pelé23 Şubat

Dünyaca ünlü futbolcu Pelé’nin kusursuzluk arayışının ve bir efsaneye dönüşmesinin öyküsü anlatılıyor.

Suç Mahali: Cecil Hotel10 Şubat

Elisa Lam’in ortadan kaybolması Cecil Hotel’in kötü şöhretinin büyümesine yol açtı. Bir Katilin İfadeleri: Ted Bundy’nin yaratıcısından.

Netflix Çocuk & Aile

Kid Cosmic2 Şubat

The Powerpuff Girls’ün yaratıcılarının sunduğu animasyon dizisinde hayal gücü kuvvetli bir oğlan, beş kozmik yüzük bulduğunda süper güçlere sahip olur.

Netflix Lisanslı İçerikleri

Seventh Son | Netflix

1 Şubat

Taking Lives

Team America World Police

Can’t Hardly Wait

11 Şubat

Squared Love

16 Şubat

The Seventh Son

19 Şubat

Greta