Netflix Türkiye mayıs ayında da film ve dizi kataloğuna yeni projeler eklemeye devam ediyor. 

Netflix Türkiye Mayıs Ayı Programının tamamını aşağıda görebilirsiniz.

Netflix Orijinal Dizileri

Jupiter’s Legacy

Jupiters Legacy

7 Mayıs

Onlar, süper kahramanların ilk nesli. Ancak bayrağı çocuklarına devrederken iki nesil arasındaki gerilim yükselir ve eski kurallar geçerliliğini yitirir.

Love, Death & Robots 2. Cilt

14 Mayıs

Uzak gezegenlerdeki çılgın maceralar, insanı can evinden vuran rahatsız edici karşılaşmalar… Emmy ödüllü antoloji dizisi yepyeni kışkırtıcı öykülerle geri dönüyor.

Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi 2. Kısım – Selena the Series Part 2

4 Mayıs

Kariyerinde ivme kazanan Selena kendi yolundan şaşmamak, ailesiyle kaliteli zaman geçirmek ve işlerini büyütmek için mücadele eder.

The Kominsky Method 3. Sezon

28 Mayıs

Zor bir kayıp, finansal bir sorun, önemli bir buluşma ve büyük bir kariyer değişikliği ile uğraşan Sandy’nin hayatında yeni bir dönem başlamaktadır.

Ragnarok 2. Sezon

27 Mayıs

Efsanevi bir kaos ve çevre felaketi giderek yaklaşırken Magne, devasa düşmanlara karşı savaşında yardım bulmaya çalışır ve idare etmesi imkânsız erkek kardeşiyle uğraşır.

Who Killed Sara? 2. Sezon

19 Mayıs

İntikam peşindeki Álex, kız kardeşinin karanlık yönünü ortaya çıkarmak ve Sara’yı aslında hiç tanımamış olduğu gerçeğiyle yüzleşmek zorundadır.

Haunted 3. Sezon

14 Mayıs

Ölümcül bir malikâne. Ürkütücü bir melodi. Şeytani bir kedi. Gerçek insanlar yaşadıkları dehşet verici olayları anlatmaya devam ederken korkunç gerçekler ortaya çıkıyor.

Castlevania 4. Sezon

13 Mayıs

Dracula’nın nüfuzu giderek artarken Belmont ve Sypha bu kötü şöhretli vampiri diriltme planlarını araştırır. Alucard insan olduğunu kabullenmekte zorlanır.

Netflix Orijinal Filmleri

Ölüler Ordusu – Army of  the Dead

Las Vegas’ta bir zombi salgınının başlamasının ardından bir grup paralı asker, benzeri görülmemiş büyüklükte bir soygun gerçekleştirmek için karantina bölgesine girer.

21 Mayıs

Penceredeki Kadın – The Woman in the Window

14 Mayıs

Agorafobisi nedeniyle evden dışarı çıkamayan bir psikolog, sokağın karşısındaki yeni komşularını gözetlemeye başlar ama acımasız bir suça tanık olacağını bilmemektedir.

Oksijen – Oxygen

12 Mayıs

Bir kadın, kriyojenik bir ünitede hafızasını kaybetmiş hâlde uyanır. Oksijeni hızla tükenirken hayatta kalmak için kim olduğunu hatırlamanın bir yolunu bulmalıdır.

Baggio: İlahi At Kuyruğu – Baggio: The Divine Ponytail

26 Mayıs

Futbol yıldızı Roberto Baggio’nun 22 yıllık kariyeri, futbolcu olarak ilk başlarda nasıl zorlandığı ve bazı teknik direktörlerle yaşadığı anlaşmazlıklar anlatılıyor.

Canavar Harmon – Monster

7 Mayıs

Cinayetle sonuçlanan bir soygunun zanlısı olan genç, onu çoktan yargılamış olan adalet sistemine karşı masumiyetini ve dürüstlüğünü kanıtlama mücadelesi verir.

Netflix Orijinal Belgeselleri

Sam’in Oğulları: Şeytani Tarikatın İzinde – The Sons of Sam: A Descent into Darkness

5 Mayıs

Sam’in Oğlu vakası, cinayetlerin satanist bir tarikatla ilişkili olduğuna inanan gazeteci Maury Terry için ömrünü vakfettiği bir saplantıya dönüşür.

Money, Explained

11 Mayıs

Onu harcıyor, borç alıyor ve biriktiriyoruz. Paradan ve onun kredi kartları, kumarhaneler, dolandırıcılar ve öğrenci kredileri gibi riskli boyutlarından bahsedelim.

Çivi Bombacısı: Londra’yı Sarsan Terörist – Nail Bomber: Manhunt

26 Mayıs

Bu belgesel, 1999’da Londra’daki azınlıkları hedef alan bombalı saldırıların ve bu saldırıların arkasındaki aşırı sağcıları bulma mücadelesinin öyküsünü anlatıyor.

High on the Hog: Afro-Amerikan Mutfağı ABD’yi Nasıl Dönüştürdü

26 Mayıs

Pirinç, bamya, peynirli makarna ve çok daha fazlasıyla Afrika asıllı Amerikalıların mutfağı, ulusun yemek kültüründe yadsınamaz bir etkiye sahip.

Netflix Çocuk & Aile

Jurassic World Kretase Kampı: 3. Sezon

21 Mayıs

Isla Nublar’daki genç kampçılar, dinozorların serbestçe dolaştığı bu adadan kurtulmak için hep birlikte uğraştıkları yeni bir sezonla geri dönüyor.

Lisanslı İçerikler

1 Mayıs

Parasite

Green Lantern

The Blind Side

Apollo 11

G.I. Joe: Retaliation

14 Mayıs

Bombshell

15 Mayıs

The Mustang

The Equalizer 2

16 Mayıs

Terminator 2: Judgment Day

12 Monkeys

Jaws

Mummy

The Other Boleyn Girl

Changeling

Oblivion

Notting Hill

Brokeback Mountain

King Kong

Ex-Machina

American Gangster

Fifty Shades of Grey

The Purge

Wanted

filmloverss