Mr. Big Gelecek Albümden Yeni Şarkı “Up on You”yu Paylaştı

Mr. Big, 12 Temmuz’da dinleyiciyle buluşacak albümleri “Ten”den ikinci single “Up on You”yu klibi eşliğinde yayımladı.

Şarkının klibi, grubun setin sonunda enstrümanlarını değiş tokuş ettiği bir Mr. Big konseri klasiği olan “Switcheroo “yu da sergiliyor. Klipte grubun dört üyesi de her bir enstrümanı çalarken ve şarkı söylerken görülüyor.

Şarkıcı Eric Martin’in açıkladığı gibi: “Ben bas çalıyorum, Billy şarkı söylüyor, Nick gitar çalıyor ve Paul davul çalıyor… çok eğlenceli ve kalabalık çılgına dönüyor. Bu yüzden videonun konsepti basitti: ‘The Switcheroo’yu yap ve birkaç saat boyunca çıldır.”

Martin basın açıklamasında “Kim demiş Rock & Roll ciddi olmak zorunda diye?” diye ekliyor, “Yıllar boyunca yaptığımız videoların çoğunda biraz mizah vardı.”

Yeni albüm Ten’in prodüktörlüğünü Jay Ruston ve Mr. Big üstlendi. Grubun kadrosunda mikrofon başında Eric Martin, gitarda Paul Gilbert ve basçı Billy Sheehan’ın yanı sıra 2023’te yaşamını yitiren Pat Torpey’in yerini alan davulcu Nick D’Virgilio yer alıyor. Albüm, 1988’de grubun kurulmasına yardımcı olan ve 2018’deki vefatına kadar grubun üyesi olan Torpey’e ithaf edildi.

Martin albümün ilk duyurusunda “Bu yeni albüm önceki dokuz stüdyo albümünden hiçbir şeyi kopyalamıyor… hepsi sıfırdan yeni şeyler” diyor. “Bu, tüm Mr. Big süslemeleriyle ham, katıksız riff rock ve blues.”

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

consequence.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish