Mötley Crüe’nun Kirli Çamaşırları Bu Filmde “The Dirt”

Rock sahnesinin nevi şahsına münhasır topluluklarından Mötley Crüe’nun biyografisinden uyarlanan “The Dirt – Confessions Of The World’s Most Notorious Rock Band” isimli filmin vizyon tarihi solist Vince Neil tarafından 22 Mart 2019 olarak açıklandı.

Topluluk kısa süre önce “The Dirt” filmi için dört yeni şarkı kaydetmiş bas gitarist Nikki Sixx, deli gibi çalıştıklarını vurgularken, kayıtları ise gerçek ve ham olarak nitelendirmişti.

Yönetmenliğinin Jeff Tremaine tarafında gerçekleştirildiği filmde belirtildiği kadarıyla, Daniel Webber (The Punisher) Vince Neil’ı canlandırırken, Douglas Booth Nikki Sixx’i, Machine Gun Kelly davulcu Tommy Lee’i ve Iwan Rheon (Game Of Thrones) gitarist Mick Mars’ı beyaz perdeye taşıyan isimler olacaklar. Ayrıca aktör ve komedyen Tony Cavalero’nun Ozzy Osbourne’u, The Amityville Murders ve Lycan gibi filmlerden tanınan Rebekah Graf’ın da Tommy Lee’nin eski eşi Heather Locklear’ı oynayacağı açıklandı.

“The Dirt”, senaryoyu yazan Erik Olsen ve Amanda Adelson ile birlikte LBI Entertainment’dan yapımcılar Julie Yorn ve Rick Yorn tarafından üretiliyor.

Topluluk, 2015 yılında toplam 164 gösteriyi kapsayan ve 100 milyon doları aşan gişe getirisiyle tamamlanan “The Final Tour” ile kariyerlerini sonlandırdıklarını duyurmuştu.

Bu özel turneyi içeren film “The End” ise 2016’da yayımlanmıştı.

 

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish