Mötley Crüe Biyografisine Dayanan “The Dirt”den Fragman Geldi

Rock sahnesinin nevi şahsına münhasır topluluklarından Mötley Crüe’nun biyografisinden uyarlanan “The Dirt – Confessions Of The World’s Most Notorious Rock Band” isimli filmin fragmanı görücüye çıktı.

Yönetmenliğini Jeff Tremaine’in yaptığı filmde, Daniel Webber (The Punisher) Vince Neil’ı canlandırırken, Douglas Booth Nikki Sixx’i, Machine Gun Kelly davulcu Tommy Lee’i ve Iwan Rheon (Game Of Thrones) gitarist Mick Mars’ı beyaz perdeye taşıyan isimler. Ayrıca aktör ve komedyen Tony Cavalero’nun Ozzy Osbourne’u, The Amityville Murders ve Lycan gibi filmlerden tanınan Rebekah Graf’ın da Tommy Lee’nin eski eşi Heather Locklear’ı canlandırıyor.

Senaryoyu kaleme alan Erik Olsen ve Amanda Adelson ile birlikte Julie Yorn ve Rick Yorn yapımcılığında beyaz perdeye aktarılan film, 22 Mart’ta Netflix üzerinden yayında olacak.

Aynı gün 14 şarkının yanı sıra dört yeni Mötley Crüe parçasının yer alacağı film müziklerinin de yayımlanacağı yapım için topluluk, kısa süre önce dört yeni şarkı kaydetmiş bas gitarist Nikki Sixx, deli gibi çalıştıklarını vurgularken, kayıtları gerçek ve ham olarak nitelendirmişti.

Topluluk, 2015 yılında toplam 164 gösteriyi kapsayan ve 100 milyon doları aşan gişe getirisiyle tamamlanan “The Final Tour” ile kariyerlerine sonlandırdıklarını duyurmuştu.

Mötley Crüe biyografisine dayanan “The Dirt – Confessions Of The World’s Most Notorious Rock Band” fragmanı hemen burada.

tr_TRTurkish