Mitski’nin Gelecek Albümünden İki Yeni Şarkı: “Star” ve “Heaven” Yayında

Mitski, 15 Eylül’de Dead Oceans Records aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak yeni albümü “The Land Is Inhospitable and So Are We”den “Star” ve “Heaven” adlı iki yeni şarkı paylaştı.

Basın açıklamasına göre, “Star” ve “Heaven” birkaç yıl önce yazıldı ve daha büyük bir çalışmaya uyarlanmayı ve kapsanmayı bekleyerek zamanlarını bekliyorlardı. The Land Is Inhospitable and So Are We bir araya gelmeye başladığında, o an nihayet geldi. Mitski aranjör ve orkestra şefi Drew Erickson ile bir araya geldi, ikisi tam bir orkestra kurdu ve her iki şarkının versiyonları, albümün sound’una mükemmel bir şekilde uyan bir açıklık ve ince işçilik duygusuyla kaydedildi.”

“Star” ve “Heaven”, Mitski’nin gelecek albümünden sunduğu ikinci tadımlık servis oluyor. Geçtiğimiz ay albümün ilk single’ı “Bug Like an Angel”ı paylaşılmıştı.

Albümün kayıtlarını East Nashville’deki Bomb Shelter ve Los Angeles’taki Sunset Sound Stüdyolarında gerçekleştiren Mitski, Drew Erickson tarafından düzenlenip yönetilen bir orkestra ve 17 kişilik bir koroyla çalıştı.

Her zamanki prodüktörü Patrick Hyland ile de iş birliğini sürdüren Mitski, “Bu benim en Amerikan albümüm” diyor ve ekliyor: “Hayatımda yaptığım en iyi şey insanları sevmekti. Keşke öldükten sonra sahip olduğum tüm sevgiyi arkamda bırakabilsem ve böylece yarattığım tüm bu iyiliği, tüm bu güzel sevgiyi diğer insanlara yansıtabilsem.”

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Mitski, photo by Ebru Yıldız

Consequence.net

tr_TRTurkish