Marfa Motel’in Yeni Albümü “Wild Life Strangers” Yayında

Teksas kökenli, Almanya merkezli alternatif rock üçlüsü Marfa Motel, yeni albümü “Wild Life Strangers”ı 18 Kasım’da yayımladı.

Grup akılda kalıcı ama bilinçaltında rahatsız edici ilk single’ı “Feel It” ve ardından “They Call Me The Devil”ın kibirli videosundan sonra, Marfa Motel, albüm yayınıyla eş zamanlı olarak yürek burkan parçaları “How Much It Hurts” için görsel olarak çarpıcı başka bir performans videosu paylaşarak yeni albümünü kutlamış oldu.

2019’daki ilk EP’leri “Inside Out”tan bu yana Marfa Motel, skate punk’tan büyük ölçüde etkilenen bir rock grubundan gerçekten keşfedilmemiş bir bölgeye dönüştüğü bir yolculuk sürdürüyor. 2021’deki bağımsız single “Give Me Fire” ile kendilerini hem narsist, sadece seks düşünen bir tipin cüretkarlığı hem de otantik alçakgönüllülük taşıyan, şehvetli ve R’n’B Mount Bling’de yaşayan Rock’n’Roll tanrılarının çağdaş enkarnasyonu olarak kanıtladılar.

Vokal ve gitarda Taylor Chess, davulda Simon Schneider ve bas gitarda Nico Peifer’dan kurulu ekibin yeni albümü “Wild Life Strangers”, Markus Born, Dirk André ve Jakob Morschewski tarafından AZF stüdyolarında kaydedildi, miksajı Tobias Schirmann tarafından, mastering’i ise Howie Weinberg tarafından Los Angeles’ta yapıldı.

Ekibin içgüdüsel şarkı yazarlığı, ham, sansürsüz şarkı sözleri, yoğun ve sıcak rock’n’roll riffleri ve enerjik dolaysız davullarıyla beslenen müzikal işçiliği dinleyiciyi rock sahnesinin renkli evrenine davet ediyor.

tr_TRTurkish