Manowar Yeniden Türkiye’ye Geliyor. Heavy Metal Efsanesi ile Büyük Buluşma 3 Haziran’da Küçükçiftlik Park’ta!

Metal tarihinin en büyük gruplarından Manowar, hafızalara kazınacak muhteşem bir konser için dört yıl aradan sonra yeniden Türkiye’ye geliyor! Bugüne kadarki en büyük turneleri “Crushing The Enemies Of Metal Anniversary” kapsamında ülkemize gelmek için gün sayan Manowar, 3 Haziran akşamı şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ı dolduracak on binlerce “Manowarrior”a ve İstanbul’a eşsiz bir metal deneyimi sunacak. Grubun, sekiz ölümsüz albümden seçilen bir set-list çalacağı tarihi konser, devasa sahne prodüksiyonu ve görsel şovlarla bir heavy metal şölenine dönüşecek. Yüzdeyüz Metal katkıları, Vera Müzik ve URU organizasyonuyla düzenlenen Manowar konserinin biletleri Passo ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

40 yılı aşkın bir süredir heavy metal bayrağını en tepelerde taşıyan efsanevi grup Manowar, bir kez daha Türkiye’ye gelmeleri için çağrıda bulunan Türk “Manowarrior”ları cevapsız bırakmadı! Şarkıları, tutkuları ve hırslarıyla müzik dünyasını sonsuza dek değiştiren grup, dört yıl aradan sonra gerçekleşecek bu büyük kavuşmada “Battle Hymns”, “Into Glory Ride”, “Triumph Of Steel”, “Kings Of Metal” ve “Warriors Of The World”ün de aralarında bulunduğu sekiz ölümsüz albümden seçilen bir set-list çalacak. 

1980’de kurulan, çıkardığı albümler ve klasikleşmiş onlarca şarkısıyla metal müziğin ilk akla gelen gruplardan biri olan Manowar; Eric Adams’ın benzersiz çığlıkları, Joey DeMaio’nun yürek hoplatan basları ve kimseye benzemeyen sahne performanslarıyla adını metal tarihine hiç silinmeyecek şekilde yazdırmış bir grup. Daha önce ülkemizde konserler veren ve her seferinde unutulmaz anılar bırakan Manowar’ın beyni Joey DeMaio “Türkiye’ye bir kez daha geleceğimiz için çok heyecanlıyız,” diyor ve ekliyor: “Türk Manowarrior’lar metal için yaşıyor. Tüm dünya biliyor ki Türkiye’deki konserlerimizde dev bir enerji patlaması yaşanıyor. Türkiye konserlerimizdeki enerji gerçekten nefes kesici.”

Yüzdeyüz Metal katkıları, Vera Müzik ve URU organizasyonuyla gerçekleşecek konserin biletleri Passo ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

tr_TRTurkish