Louis Tomlison ve 83 yaşındaki arkadaşının filmlere konu olabilecek arkadaşlığı

83 yaşında yalnız bir adamın, bir pop yıldızıyla ne ortak yanı olabilir diye düşünebilirsiniz. Aşağıdaki etkileyici video bunun olabileceğini kanıtlıyor. 27 yaşındaki Louis Tomlinson, One Direction grubunun eski üyelerinden biri. Louis ve eski bir taksi şoförü olan arkadaşı Richard, ortak bir üzüntüde buluşmuş ve konuşmaya başlamışlar.

Richard’ın karısı, altmış yıllık beraberliğin ardından 2016 yılında Alzheimer kaynaklı komplikasyonlar sonucu ölmüş. Tomlinson da benzer şekilde, önce lösemiye karşı bir savaşı kaybettikten sonra annesinin ölümüyle başa çıkmaya çalışmış,  yakın zamanda da kız kardeşi şüpheli bir kalp krizi nedeniyle ölmüş. İkisi de yas tutuyor.

Tomlinson, Richard’la Yorkshire’daki evinde geçen ay ilk kez buluşmaya başladığında Richard’ın tutkulu bir şarkıcı olduğu ortaya çıktı. Richard’ın karısı ile birlikte yaptığı bir ölmeden önce başarması gerekenlerin listesi vardı ve tamamlayamamışlardı. Tomlinson, listeyi birlikte bitirmeyi teklif etti.

Richard ve Tomlinson berabarce bir rollercoaster’a gittiler; bir helikopterle uçtular; dövmeler yaptırdılar; yarış arabaları sürdüler ve dolu bir stadyumun sahnesinde şarkı söylediler.

Tomlinson daha sonra annesi için yazdığı “Two of Us” adlı şarkısının videosunda maceralarının görüntülerini kullandı.

Tomlinson duygularını, “Richard, trajedinin gölgesinde dahi mümkün olduğu kadar çok kahkaha ve mutlulukla yaşamayı başaran korkusuz bir adam için klasik bir örnek,” diye ifade etti.

channel24.co

What's your reaction?

tr_TRTurkish