Keven ve Pelin Çelik İş Birliğindeki Yeni Tekli “Gözlerin Rengine Bak” Yayında

Keven ve Pelin Çelik’in alternatif pop tarzındaki yeni teklisi ”Gözlerin Rengine Bak” dinleyiciyle buluştu.

Yetenekli prodüktör, şarkıcı ve şarkı yazarı Keven, Pelin Çelik ile birlikte çalıştıkları bu projede narsist bir adamın, yanındaki kişiyi onun duygularıyla oynamak pahasına yanında tutmaya çalışmasını konu ediniyor.

Duygularıyla oynanan kişinin bu gerçeği fark edişi, hala âşık olmasına rağmen gitmeye karar vermesi ve bu art niyetli adamı terk edişini şarkı ilerledikçe fark ediyoruz. Bir şey hissetmediği halde sırf yanında kalıp narsist isteklerini doyursun diye aşık numarası yapan, onun ne kadar güzel olduğunu söylemekten asla çekinmeyen adam sonunda kaybettiğini anlasa da bunun gerçek bir kayıp olduğunu anlayamayacak kadar gerçeklikten kopuk durumda. Sözlerinde, duygularıyla oynanacak yeni bir kişinin karşısına çıkacağını bildiğini anlıyoruz ve hiçbir şeyin değişmeyeceğini dinleyenlere anlatıyor.

Kendini “gerçekliğe sıkı sıkıya bağlı ve o gerçekliğin getirilerini soyut bir şekilde yaşayan bir sanatçı” olarak nitelendiren Keven, prodüktörlüğünü yaptığı “Gözlerin Rengine Bak” ile melankolik söz yazarlığına devam ediyor.

Keven ve Pelin Çelik’in yeni teklisi ”Gözlerin Rengine Bak” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

tr_TRTurkish