İsa Özkocaman ‘İşgalin Var’ ile Duygusal Bir İşgalin Hikâyesini Anlatıyor

Alternatif rock sahnesinin dikkat çeken isimlerinden İsa Özkocaman, Garaj Müzik etiketli heyecan verici müzik projesi “İşgalin Var” EP’si ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Dört şarkılık EP, içeriğindeki güçlü mesajlar ve İsa Özkocaman’ın kendine has müzikal ifadesiyle dinleyicilere ilham veriyor.

Paylaşılan ilk şarkı ve EP ile aynı adı taşıyan “İşgalin Var,” İsa Özkocaman’ın müziğinin yönünü belirleyen güçlü bir temsilci olarak da öne çıkıyor.

Şarkı, bir insanın iç dünyasında yaşadığı duygusal karmaşıklığı anlatan etkileyici bir içeriğe sahip. İşgalin duvarları yıkılmış ve bu duvarların ardındaki duygular serbest bırakılmış gibi hissettiren şarkı, insanların içsel zenginliğini ve karmaşıklığını kutluyor.

Gelecek EP, tüm şarkıları ile güçlü bir anlatı sunarken, İsa Özkocaman’ın müziğinin derinliklerine bir yolculuk fırsatı sunuyor. Bu dört şarkı, duygusal ve düşünsel olarak dinleyiciyi bir noktada yakalayacak etkisiyle öne çıkıyor.

Söz, müzik ve düzenlemesi İsa Özkocaman’a ait ‘İşgalin Var’da, elektrik gitarda Ergin Kandemir, kayıt masasında Doğan Saldanlı ve mix-mastering işlemlerinde Kerem Elbeli yer alıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish