Introduction to Humanity Mr. Robot Evrenini Adımlamayı Sürdürüyor “I Hate Vanilla Latte”

Introduction to Humanity isimli kişisel projesiyle bizlere İspanya’dan seslenen Serkan Tosun’un, alternatif Mr.Robot Soundtrack serisi olmasını planladığı White Rose albümümden çıkan ikinci kayıt “I Hate Vanilla Latte” videosu birlikte yayında.

Ocak ayı başında yayımlanan “The Jungle of ASCETICISM” EP’sinden sonra, “Bonsoir, Elliot!” kaydına kulak verdiğimiz albümden şimdi de “I Hate Vanilla Latte” teklisi dinleyiciyle buluşuyor.

Metaforik olarak lattenin simgelediği bazı toplumsal değerlerin eleştirildiği şarkı, dizinin meşhur repliklerinden, “I’ll drink vanilla lattes. I’m gonna lead a bug-free life from now on. Anything to protect my perfect maze. Hey, Gideon. Is that dinner still on for tonight?” repliğine dayanıyor.

Elliot, vanilla latteyi karşısında olduğu sistemin bir simgesi ve sistemde yaşayabilmenin anahtarlarından birisi olarak görüyor. Bu yanıyla oldukça ironik bir durum.

Toplam yirmi temadan oluşacak White Rose albümünüN Mart ayı ortalarında albüm formatında yayımlaması planlanırken, halihazırdaki ilk 5 temayı da sırası ile tekli olarak paylaşılacak.

Albümden çıkacak bir sonraki kayıt ise “Shayla’s Mourn” ismini taşıyor ve Elliot’un hikayesinde aslıda tek gerçek kişilik olduğunu düşünülebilecek Shayla’ya bir ağıt niteliği taşıyor. Shayla’yı kaybetmek, çoklu kişilik bozukluğuna sahip olan Elliot’un kişiliklerinden birisinin zaferini ilan etmesi ve kontrolü tamamen eline almasına sebep oluyor.

“Shayla’s Mourn”, 1 Mart’ta yine videosu ile birlikte yayında olacak.

What's your reaction?

tr_TRTurkish