Instagram size sıkıcı arkadaşlarınızdan hangisini takip etmemek isteyebileceğinizi söyleyecek

Instagram takip ettiğiniz kişilerin listesini düzenlemenin başka yollarını geliştirmeye devam ediyor. Hangi kişilerin feed’iniz ve hikayelerinizle en çok etkileşim içinde olduğunu ve en az hangi hesaplarla etkileşime girdiğinizi görebileceksiniz. Bu nedenle, çok fazla kişiyi takip ettiğinizi fark ettiyseniz ve feed’inizi biraz daha yönetilebilir hale getirmek istiyorsanız, en büyük spam gönderenlerin kim olduğunu ve kimin paylaşımlarını gerçekten önemsemediğinizi anlamanın daha kolay yollarına sahip olacaksınız.

Hangi Instagram hesaplarının feed’inizde en çok göründüğünü ve en az kiminle etkileşim kurduğunuzu görmek ister misiniz? Şimdi yapabilirsin! Sadece “Takip ediliyor”a dokunun ve listenizi oradan yönetin.

Ayrıca, hesapları takip ettiğiniz zamana göre sıralayabilirsiniz, böylece feed’inizde en uzun süre kimlerin durduğunu veya en son takip edenlerinizin kim olduğunu hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Aşağıdaki kategorilere profilinizdeki aşağıdaki düğmeden erişilebilir.

Bir Instagram sözcüsü TechCrunch’a verdiği demeçte, “Instagram sizi gerçekten önem verdiğiniz insanlara ve önem verdiğiniz şeylere yakınlaştırmakla ilgileniyor. Ancak zaman içinde ilgi ve ilişkilerinizin değişip değişebileceğini biliyoruz.”

“Instagram, Instagram’da takip ettiğiniz hesapları yönetmenizi ve böylece mevcut bağlantılarınızı ve ilgi alanlarınızı en iyi şekilde temsil etmelerini kolaylaştırmak” istiyor.

engadget.com

tr_TRTurkish