İki Yeni Amy Winehouse Koleksiyon Seti Açıklandı

Yılın son demlerinde iki yeni Amy Winehouse koleksiyon seti dinleyiciyle buluşacak.

Bunlardan “12×7: The Singles Collection” isimli set 20 Kasım’da piyasaya çıkarken, 5 CD’den oluşan “The Collection”, 4 Aralık’ta yayımlanacak.

“12×7: The Singles Collection”, adından da anlaşılacağı gibi 7 inçlik bir düzine single koleksiyonundan oluşuyor. “Rehab”, “You Know I’m No Good” ve “Stronger Than Me”nin yanı sıra “Love Is a Losing Game”in Kardinal Beats remiksi, “Valerie”nin Live Lounge performansı ve Tony Bennett düeti “Body and Soul” koleksiyon da öne çıkan şarkılar.

Her bir plak benzersiz resimli bir kılıfa yerleştirilirken, 20 sayfalık bir şarkı sözü kitapçığı ve bir dizi resim kartı ile paketlenmiş bulunuyor.

5 CD’nin yer aldığı “The Collection” ise, 2003 tarihli “Frank”, 2006’da çıkan “Back to Black” ve ölümünden sonra 2011 yılında yayımlanan derleme albüm “Lioness: Hidden Treasures” olmak üzere Island / UMe sürümü üç Winehouse albümünü içeriyor.

Setin diğer iki CD’si ise 2007 yılında Londra’daki Shepherd’s Bush Empire’da kaydedilmiş bir konser, diğeri ise Hot Chip’in “Rehab”, Ghostface Killah’ın “You Know I’m No Good”, Mylo’nun “Fuck Me Pumps” Kardinal Beats’in “Love Is a Losing Game” ve JAY-Z’nin yer aldığı “Rehab” remikslerinin bir araya geldiği bir derleme albüm olarak koleksiyondaki yerini alıyor.

What's your reaction?

tr_TRTurkish