Kurulduğu günden beri fotoğraf ve kısa film dallarında birçok ilki gerçekleştiren İFSAK, bu yıl 25. Ulusal Kısa Film Festivali ile karşınızda. 3-4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenecek festival, İFSAK Salonlarında.

Ulusal Kısa Film Yarışmasında ön elemeyi geçen filmler ile birlikte Ahmet Uluçay Anısına kısa filmleri, Hilmi Etikan tarafından seçkisi yapılan Romanya Filmleri gösterimde olacak. Ayrıca Derviş Zaim ve Barış Saydam ile de söyleşiler düzenlenecek.

5 Mayıs Pazar günü, yarışmada derece alan kısa filmcilere ödüllerinin ve İFSAK Sinema Emek Ödülünün verilmesinin ardından, ödül alan filmlerin gösterimiyle festivalimiz sona erecek.

ifsak #ifsaksinema #ifsakısafilmfestivali #kisafilm #sinema #istanbul #sanat
ifsak25.ulusalkısafilmfestivali #ahmetuluçay #hilmietikan #dervişzaim #barışsaydam #ifsaketkinlikler

İFSAK 25. Ulusal Kısa Film FestivaliKurulduğu günden beri fotoğraf ve kısa film dallarında birçok ilki gerçekleştiren İFSAK, bu yıl 25. Ulusal Kısa Film Festivali ile karşınızda. 3-4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenecek festivalimiz ile İFSAK Salonlarındayız.39. Ulusal Kısa Film Yarışmasında ön elemeyi geçen filmler ile birlikte Ahmet Uluçay Anısına kısa filmleri, Hilmi Etikan tarafından seçkisi yapılan Romanya Filmleri gösterimde olacak. Ayrıca Derviş Zaim ve Barış Saydam ile de söyleşiler düzenlenecek.5 Mayıs Pazar günü, yarışmada derece alan kısa filmcilere ödüllerinin ve İFSAK Sinema Emek Ödülünün verilmesinin ardından, tek seçiciliğini Ali Şimşek’in yaptığı ödül alan filmlerin gösterimiyle festivalimiz sona erecek.#ifsak #ifsaksinema #ifsakısafilmfestivali #kisafilm #sinema #istanbul #sanat#ifsak25.ulusalkısafilmfestivali #ahmetuluçay #hilmietikan #dervişzaim #barışsaydam #ifsaketkinlikler

Geplaatst door Ifsak op Maandag 15 april 2019