İDSO DenizBank “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri”; 23 Nisan 2022, saat 17.00’de İstanbul AKM Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek

İDSO DenizBank Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri;

AKM Çocuk Sanat Festivali’nde

İDSO DENİZBANK KONSERLERİ’NDE, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUSU İSTANBUL AKM’DE FARKLI BİR KONSER İLE YAŞANACAK

İDSO DenizBank “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri”23 Nisan 2022 Cumartesi saat 17.00’de İstanbul AKM Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek. 18-23 Nisan tarihleri arasında AKM Çocuk Sanat Festivali kapsamında düzenlenecek konseri; müzisyen bir ailede yetişen ve müzik hayatına Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası’nda asistan şef olarak devam eden genç ve başarılı şef Deniz Oliveira Erdinç yönetecek.

İDSO DenizBank “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri”nde; gelecek vaat eden genç yetenekler, piyanist Adil Kerem Ünal ve kornist Kağan Berişa dinleyicilerle buluşacak.

Konser programında; Alman besteci Johann Sebastian Bach’ın “Fa Minör Piyano Konçertosu Bwv 1056”, Avusturyalı besteci Wofgang Amadeus Mozart’ın “Korno Konçertosu No:3 1. Bölüm” ve Rus besteci Sergei Prokofiev’in çocuklar için bestelediği Senfonik Masal “Peter ve Kurt” seslendirilecek.

Ayrıca ödüllü oyuncu ve sunucu Öner Erkan da anlatıcı olarak miniklerle birlikte sahnede olacak. 

tr_TRTurkish