beIN CONNECT, haziran ayında yayınlayacağı yeni yapımları açıkladı

Digitürk’ün dijital platformu beIN CONNECT, haziran ayında bol ödüllü yeni yapımlarla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Domina – 24 Haziran 2021

Domina, Livia Drusilla’nın hayatını, sıra dışı yükselişini, zorlukların üstesinden gelerek dünyanın en güçlü kadınına dönüşmesinin hikayesini anlatıyor. Livia’nın, Julius Caesar’ın suikastının ardından naif bir genç kızdan, babasının intikamını almak ve oğulları için güce sahip olmak için derin bir arzuyla hareket eden Roma’nın en güçlü ve etkili İmparatoriçesine yolculuğunun hikayesini izleyeceğiz. Kasia Smutniak, Liam Cunningham, Claire Forlani, Isabelle Adjani ve Christine Bottomley gibi ünlü isimlerin yer aldığı “Domina” 24 Haziran’dan itibaren ekranda olacak.

The Republic of Sarah – 30 Haziran 2021

Yaşadığı şehir, açgözlü bir maden şirketi tarafından yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve maden şirketine karşı savaş başlatan lise öğretmeni Sarah Cooper’ın hikayesini anlatan, başrolde Stella Baker’ı izlediğimiz “The Republic of Sarah” 30 Haziran’dan itibaren beIN CONNECT ekranlarında.

The Bold Type – 11 Haziran 2021

Başrollerini Katie Stevens, Aisha Dee, Meghann Fahy’nin paylaştığı, gerçekte Cosmopolitan dergisinden ilham alınarak yaratılan sevilen kadın dergisi Scarlet’in çalışanı üç genç kadının maceralarını konu edinen “The Bold Type” 5. ve final sezonuyla 11 Haziran’da yayına giriyor.

Flatbush Misdemenaors – 8 Haziran 2021

Siyahilerin yoğun bir şekilde yaşadıkları Brooklyn’in Flatbush mahallesinde bir grup arkadaş arasında yaşanan eğlenceli olayları konu alan “Flatbush Misdemenaors”ın yayın tarihi 8 Haziran.

Mr. Mercedes – 7 Haziran

Çaldığı Mercedes’le insanları öldüren psikopat bir katil ile onu yakalamaya çalışan emektar bir dedektifin mücadelesini anlatan, Emmy ödüllü Brendan Gleeson’a yine Emmy ödüllü Holland Taylor ile Mary Louise Parker’ın yanı sıra Harry Treadwell ve Kelly Lynch’in eşlik ettiği, Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanan “Mr. Mercedes” 7 Haziran’dan itibaren, beIN CONNECT’te diziseverlere sunuluyor.

Barb and Star Go to Vista Del Mar – 1 Haziran 2021

Florida’da tatile gitmek için yaşadıkları küçük kasabadan ilk kez ayrılan Barb ve Star’ın maceralarını konu edinen “Barb ve Star Tatilde” (Barb and Star Go to Vista Del Mar), Türkiye’de ilk kez, 1 Haziran Salı yayına giriyor.

Danger Close: The Battle of Long Tan – 1 Haziran 2021

Vietnam askerine karşı ölüm kalım savaşı veren Avustralyalı ve Yeni Zelandalı askerlerin hikayesinin anlatıldığı, Travis Fimmel ve Luke Bracey’nin başrolde olduğu “Yakın Tehlike” (Danger Close: The Battle of Long Tan), sinemalardan sonra ilk kez, 1 Haziran Salı yayında.

Disturbing The Peace – 2 Haziran 2021

Sakin kasabaları motosikletli bir çete tarafından işgal edilen bir şerifin bu acımasız suçlularla mücadelesini konu edinen, Guy Pearce’ın başrolde yer aldığı “Disturbing The Peace” (Huzur Bozanlar), Türkiye’de ilk kez, 2 Haziran Çarşamba beIn CONNECT’te.

Trolls World Tour – 10 Haziran 2021

Dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için harekete geçen Poppy ve Branch’ın maceralarını konu alan “Troller Dünya Turu” (Trolls World Tour), sinemalardan sonra ilk kez, 10 Haziran Perşembe yayınlanacak.

Grand Isle – 13 Haziran 2021

Nicolas Cage’in yer aldığı ve cinayetle suçlanan bir babanın masumiyetini kanıtlama çabasının anlatıldığı “Fırtınalı Bir Gece” (Grand Isle), Türkiye’de ilk kez, 13 Haziran Pazar yayınlanacak.

Pinocchio – 15 Haziran 2021

İtalyan yazar Carlo Collodi’nin 1883 tarihli Pinokyo’nun Maceraları kitabına dayanan, 2021 Akademi Ödüllerinde 2 adaylık alan “Pinokyo” (Pinocchio), sinemalardan sonra ilk kez, 15 Haziran Salı, beIN CONNECT’te izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.